https://telegram.me/empireoflies

افشاگری درباره پروژه «آزادی یواشکی» و دستپاچگی ضدانقلاب لندن‌نشین

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «ساعت ششم» با اجرای “نیوشا بقراطی” سردبیر صهیونیست این رادیو برای چندمین بار در ماه‌های اخیر به موضوع “حجاب اجباری زنان در ایران” و ایجاد کمپین ضدفرهنگی “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” پرداخت.

مصی (مسیح) علی‌نژاد روزنامه‌نگار ضدانقلاب مقیم لندن و مدیر صفحه فیسبوک “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران” ، فریبا داوودی مهاجر مشاور رئیس جمهور دوره اصلاحات و فعال ضدانقلاب مقیم آمریکا و رسول نفیسی جامعه‌شناس ضدانقلاب مقیم آمریکا کارشناسان و مهمانان این برنامه بودند.

در این برنامه تمام کارشناسان و حتی برخی از مخاطب‌های موافق پروژه “آزادی یواشکی” که همگی از خارج ایران با رادیو فردا تماس می‌گرفتند، تلاش کردند به هر نحوی از این پروژه حمایت کرده و حجاب اسلامی را زیر سوال ببرند. به نحوی که حتی مجری این برنامه در سخنانی عجیب مدعی شد حجاب توسط جمهوری اسلامی اختراع شده است(!)

در اواسط این قسمت برنامه «ساعت ششم» خانمی به نام مینا از کرج به عنوان تنها تماس از ایران به روی خط این برنامه آمد. مینا که به نظر می‌رسید فردی مذهبی نیست و حتی مخالف حجاب است در ابتدا با بیان اینکه در چند سال اخیر عکس‌هایش را بدون حجاب در فیسبوک منتشر می‌کرده است، اذعان کرد ما این گونه فعالیت‌ها را از چند سال پیش آغاز کرده بودیم و ایجاد این کمپین (آزادی‌های یواشکی زنان در ایران) یک بازگشت به عقب است و حرکتی جدید و جالبی نیست.

این مخاطب رادیو فردا در ادامه با انتقاد از انتشار بدون اطلاع و اجازه برخی از عکس‌های شخصی مربوط به او در صفحه فیسبوک “آزادی‌های یواشکی زنان در ایران”، گفت: … من به دلایل امنیتی شاید دوست نداشتم تا این کار انجام شود … متاسفانه این اتفاق برای بسیاری از خانم‌ها از جمله برخی از دوستان من رخ داده است …

نیوشا بقراطی که از سخنان این مخاطب متعجب شده بود از مصی (مسیح) علی‌نژاد به عنوان مدیر صفحه مذکور خواست پاسخگو باشد، اما علی‌نژاد تنها با عصبانیت همراه دست‌پاچگی در جهت توجیه و سرپوش‌گذاشتن بر عملکرد خود اقدام کرد، به نحوی که نیوشا بقراطی وقتی دید پاسخ‌های مصی (مسیح) علی‌نژاد غیرمعقول و اشتباه است از او خواست به بهانه پاسخ به پرسشی دیگر از این مسئله بگذرد و به سوالی مهمتر پاسخ دهد!!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme