https://telegram.me/empireoflies

افشاگری مجری سابق از پشت‌پرده فعالیت‌های «جم تی‌وی»

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چند روز پیش، خبر ترور «سعید کریمیان» مدیر شبکه‌های زنجیره‌ای «جم» رسانه‌ای شد. این عضو سابق گروهک منافقین که پس از جدایی، ارتباطات خود با این گروهک را کاملا قطع نکرده بود و اختلافاتی با سران منافقین داشت، در حمله‌ای تروریستی با ۲۷ گلوله کشته شد.

پس از انتشار این خبر، «امید دانا» از سلطنت‌طلبات مقیم اروپا، به افشاگری علیه «سعید کریمیان» دست زد و کریمیان را فردی فاسد نامید که همواره به‌دنبال سوءاستفاده و بهره‌کشی جنسی از زنان شاغل در این شبکه بوده است.

کریمیان و برخی از اعضای خانواده‌اش که پس از خروج از کشور و رفتن به ترکیه، از دین اسلام خارج شده و به فرقه مسیحیت تبشیری گرایش پیدا کردند، با استفاده از ثروت بادآورده خود، از طریق تاسیس شبکه‌های ماهواره‌ای متعدد، تمام تلاش خود را برای ترویج فرهنگ غربی و تخریب فرهنگ ایران-اسلامی بکار بردند و سبب فروپاشی بسیاری از خانواده‌های ایرانی شدند.

وی در صفحه فیسبوک خود نوشت: “… ساعاتی نیست که از مرگ سعید کریمیان میگذرد و شاهد دو پدیده هستیم که از جانورانی چون کریمیان بابت سودجویی‌های شخصی و سیاسی قدیس‌سازی می‌کنند … نخستین پدیده شارلاتانیزم است و دومین پدیده اسکولیسم می‌باشد به گونه‌ای که سودجویان توسط شارلاتانیزم میخواهند خودشان را مطرح کنند و احمق‌ها که اسیر فرهنگ اسکولیسم هستند حرفهای دسته نخست را باور می‌کنند …”

«امید شریفی دانا» به مناسبت مرگ «سعید کریمیان» با یکی از کارمندان زنِ اخراجی از شبکه «جم تی‌وی» درباره کریمیان مصاحبه کرد و به تلاش برخی رسانه‌ها و عناصر ضدانقلاب برای تطهیر وجهه مدیر شبکه جم اشاره کرد. «شقایق» در این مصاحبه، با اشاره به ارتباط کریمیان با یک تاجر کویتی، عنوان نمود که این تاجر عرب سرمایه‌گذار در بسیاری از سریال‌های شبکه جم بود.

در این مصاحبه ضمن اشاره به فساد اخلاقی و بی‌بندوباری «سعید کریمیان»، ارتباط او با عوامل رژیم آل‌سعود افشا شد و «امید دانا» درباره عوامل احتمالی ترور کریمیان اذعان کرد: ” با توجه به سبک ترور ایشان و فضای شدیدا امنیتی ترکیه احتمال دست داشتن سازمان امنیتی «میت» ترکیه در ترور سعید کریمیان بسیار بالاست … قدیس‌سازی از یک شارلاتان بی‌همه چیز آخر بی‌شرافتیست و جالب اینجاست کسانی که خود را فامیل این شارلاتان می‌دانند و حالا فهمیدیم در تلویزیون ایشان هم کار می‌کردند در این چند روز برای مرگ مرزبانان وطن حتا یک تسلیت ساده نگفتند ولی برای یک هرزه چند جانبه مدحیه‌سرایی می‌کنند…”

 

انتهای پیام/

چند روز پیش، خبر ترور «سعید کریمیان» مدیر شبکه‌های زنجیره‌ای «جم» رسانه‌ای شد. این عضو سابق گروهک منافقین که پس از جدایی، ارتباطات خود با این گروهک را کاملا قطع نکرده بود و اختلافاتی با سران منافقین داشت، در حمله‌ای تروریستی با ۲۷ گلوله کشته شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme