https://telegram.me/empireoflies

افشاگری متهم امنیتی از دروغگویی مسعود بهنود

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  اختلافات در جبهه ضدانقلاب گاها آن‌قدر بالا می‌گیرد که نیروهای انقلابی داخل و خارج کشور هم به تعجب وادار می‌کند که این افراد چگونه در حالی که یک هدف را دنبال می کنند این گونه به جان یکدیگر افتاده اند. 

البته برخی از درگیری‌های جبهه نفاق سیاسی مصلحتی است یعنی به‌عمد در مقابل یکدیگر موضع گیری می‌کنند تا مثلاً یکی از این جبهه‌ها به مردمان ساده‌دل داخلی بقبولاند که ما هم مثل شما مخالف آن جریان ضد انقلاب هستیم!

ولی در عمده موارد این جریانات با یکدیگر اخلافات تاکتیکی و تکنیکی فراوانی دارند و هیچ گاه با یکدیگر در زیر یک سقف جمع نخواهند شد.مثلاً از یک سال پیش در شبکه تلگرام کانالی فعالیت می‌کند که این روزها در همه جا صحبت از پشت پرده این کانال و میزان تأثیر گذاری آن بر رویی افکار ایرانیان است.

در ماه های اخیر یکی از تحلیل گران بی بی سی فارس یکه از سالیان دور روزنامه نگار و نویسنده بوده در چند مورد که البته سابقه طولانی در این زمینه دارد اتهامات و روایت های غلطی را در خصوص برخی از شخصیت های ادبی و تاریخی دوران معاصر ایران را نقل کرده که مورد انتقاد شدید دیگر طرفداران این شخصیت ها قرار گرفته است. این فرد کسی نیست جز مسعود بهنود.

مسعود بهنود که متخصص در خاطره گویی از افرادی است که چشم از این جهان بسته‌اند  این روزهامواضعی اتخاذ می کند که کاملاً آفتاب‌پرست بودنش را نشان می‌دهد و اینک تصمیم گرفته به روایت‌های خود از افراد مشهور ادامه بدهد. وی چندی پیش ادعا کرد که در دهه ۴۰ و چند سال قبل از مرگ فروغ فرخزاد، ابراهیم گلستان و فروغ فرخزاد در مجلسی توسط آیت الله تقوی شیرازی به عقد یکدیگر در آمده اند و بسیاری از افراد هم شاهد این موضوع بوده اند. هم چنین چند هفته پیش هم وی ادعا کرد که در دهه چهل همراه با جهان پهلوان تختی برای وی خواستگاری رفته و او به عنوان بزرگتر معرفی شده و این کار به وی واگذار شده است.

البته در هر دوی این وقایع بعدها از طرف دوم ماجرا یعنی ابراهیم گلستان و فرزند تختی تکذیب شد و رسوایی بر پیشانی بهنود ماند. ولی مسعود بهنود باز هم این رویه را ادامه داد و این بار وی با فردی که سوابق ضد انقلابی دارد در افتاده است فردی که بارها رسانه مطبوع بهنود از وی حمایت نموده و وی را از کسانی دانسته که جنبش زنان ایران مدیون وی است!

چند روز پیش آتنا فرقدانی بهایی که به دلیل تبلیغ بر علیه نظام توهین به مسئولان نظام مدتی را در زندان به سر برده در متنی که در فیس بوک خود منتشر کرد و به همراه آن کاریکاتوری را هم کشیده بود نوشت:”انتشار خبر کذب شرکت اینجانب در انتخابات مجلس ۱۳۹۴ توسط آقای مسعود بهنود که دو بار اخطار من به ایشان را در پی داشت؛ یک بار روز آزادی با انگشتانی سفید و بار دیگر در طی پیامی که از فضای مجازی، به ایشان ارسال کردم مبنی بر آنکه”مستقل هستم و بدون وابستگی جناحی و حزبی” ! شایسته بود ایشان آن چنان که اصول حرفه ای خبرنگاری ایجاب می کند در صورت آگاهی از کذب بودن خبر منتشر شده، آن را تکذیب کنند و این اصل مبرهن را به جا آورند!
اما گویا ایشان گمان بردند که یا در عصر پارینه سنگی به سر می بریم، یا آنکه اینجانب سالیان سال در زندان عمر می گذرانم و مانند تحریف زندگی افرادی که در قید حیات نمی باشند؛ می توانند به تحریف عملکرد زندانیان در بند نیز بپردازند!'”

ظاهرا دلیل اعتراض این کاریکاتوریست ضد انقلاب به مسعود بهنود بر می گردد به اظهارات بهنود در اسفند ۹۴ در تلویزیون بی بی سی فارسی که ادعا می کند وی در زمانی که در زندان بوده در انتخابات شرکت کرده و به لیست اصلاح طلبان رای داده است.

فرقدانی در ادامه نوشته ” پیشنهاد من به ایشان و همفکرانشان این است که در مورد افرادی که “مستقل، بدون وابستگی جناحی و در قید حیات” هستند، اگر اصل بی طرفی را رعایت نمی کنید، حداقل شایسته است به گونه ای خنثی عمل کنید تا آنکه از ابزار دروغ در جهت اهداف خود سود جویید؛ چرا که بیش از پیش منزلت حرفه ی روزنامه نگاری و خبر نگاری را زیر سوال می برید…!”

این چندمین بار است که مسعود بهنود به دلیل اظهاراتی که دون شان یک خبرنگار و تحلیل گر یک رسانه بین المللی است مورد سرزنش قرار می گیرد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme