https://telegram.me/empireoflies

افشاگری ضد انقلاب بر علیه هم و کاسبی تلویزیون های لس آنجلسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپیمان عارف، که بارهای به عنوان تحلیلگر مسائل سیاسی با برنامه‌ها و بخش‌های مختلف در بی‌بی‌سی فارسی همکاری نزدیک و پرتعدادی را داشته و دارد، چندی پیش با انتشار ویدئویی از خود، دست به افشاگری بزرگی علیه پشت پرده وب سایت‌ها و کانال‌های تلگرامی ضد ایرانی، به ویژه وب‌سایت و کانال “آم.ن” زده است.

پیمان عارف که خود در مقاطعی در سال ۸۸ و ۸۹ از زندانیان امنیتی بوده و حتی به جرم توهین به رئیس جمهور مجازات شده است در سخنانی که بیان می‌کند با توجه به اسنادی که به دست آورده است، تأکید می‌کند که وب‌سایت و کانال تلگرامی “آ.ن” که توسط شخصی با نام روح الله زم که یک عنصر خائن فراری از کشور است، اداره می‌شود، در اصل مزدور سازمان جاسوسی ترکیه، “میت” است.

بر اساس این افشاگری این کانال که با اخبار جعلی به دنبال ترور شخصیتی برخی چهره‌های نظام جمهوری اسلامی و دروغ پردازی علیه کشورمان می‌پردازد، محصول همکاری سازمان جاسوسی ترکیه و اسرائیل است که تمامی هزینه‌های آن و سیاست گذاری‌های کلانش را تحت کنترل خود دارند.

این حملات متقابل آمد نیوز و پیمان عارف در یک سال گذشته بارها اتفاق افتاده است ولی در روز های اخیر پس از این که برخی از رسانه های داخلی اطلاعاتی جدید از این کانال تلگرامی رو کردند و نشان دادند که این کانال تلگرامی از چه منابعی در داخل و خارج ایران استفاده می کند یکی از وابستگان به سلطنت طلبان با حضور در یکی از کانال های تلگرامی بر علیه پیمان عارف سخنانی را بیان کرد و ادعا نمود که وی وابسته به یکی از نهاد های انقلابی است و توسط این نهاد از لبنان به یونان منتقل شده است و در حال افشاگری بر ضد آمد نیوز و برخی از اپوزیسیون است و در واقع برای این نهاد انقلابی در میان اپوزیسیون جاسوسی می کند.

جهانگیر شادانلو در این مصاحبه مدعی می شود که پیمان عارف از ابتدای خروج از کشور به صورت قلابی در ترکیه پناهندگی می گیرد و خود را منتقد نظام اسلامی جلوه می دهد تا بتواند در میان ضد انقلاب نفوذ کند ولی پس از مدتی توسط دستگاه های اطلاعاتی ترکیه لو می رود و از این کشور اخراج می شود.

بعد از این افشاگری یکی از ضد انقلاب بر علیه پیمان عارف وی در متنی پشت پرده این افشاگری ها را رو می کند و علاوه بر این که خود را مخالف حکومت اسلامی میداند می گوید: آمد نیوز در روز های اخیر سیبیل پیرمرد شیرین عقلى -که دوست دارد خود به دکتر بنى صدر منتسب نماید بلکه دیده شود- را چرب میکنند تا او با پرداخت صد دلار به یک تلویزیون لس آنجلسى (مردم تی وی )از آن وقت مصاحبه “بخرد” و اراجیف سرویس جاسوسى متبوعش را که قبلا به قلم جاسوس شناخته شده میت ترکیه(احمد شمس) در ینى شفق اردوغان منتشر شده را تکرار کند!

وی مدعی می شود نه تنها در یونان نیست بلکه در زمانی که هم در لبنان بوده با عناصر ضد انقلاب دیدار هایی را داشته و اساسا با هیچ نهادی از داخل ایران ارتباطی ندارد.

عارف همچنان در فیس بوک خود عکسی از گفتگوی خود با یکی از مدیران تلویزیون مردم تی وی را منتشر می کند که از وی خواسته تا نصف مبلغی را که از شادانلو گرفته را به وی بدهد تا بر علیه شادانلو در این تلویزیون حرف بزند!!

همان‌طور که می‌دانید سازمان جاسوسی ترکیه (میت) و سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) مدت‌هاست که همکاری‌های تنگاتنگی با یکدیگر داشته و پروژه‌های مشترکی را در منطقه اجرایی می‌کنند.

پس از شکست‌های تروریست‌ها تحت حمایت ترکیه و رژیم صهیونیستی در سوریه، شاهد طرح مشترک این دو سازمان برای تجهیز و کمک رسانی به این تروریست‌ها بوده‌ایم.

و در همین راستا، این پروژه ضد ایرانی که به گفته پیمان عارف، این کانال تنها بخشی از آن محسوب می‌شود، برگی دیگر از دفتر همکاری‌های ترکیه و اسرائیل است که با هدف ضربه زدن به ایران دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme