https://telegram.me/empireoflies

افشاگری از فاجعه شکنجه زندانیان بحرین

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت خبری “منامه پست” به نقل از این زندانی که نام خود را فاش نکرد، گزارش داد: شکنجه گران اردنی به شدت زندانیان را شکنجه و با آنها بسیار توهین آمیز برخورد می کنند، آنها برای تحقیر زندانیان آنان را وادار به تقلید صدا و حرکات حیوانات و نوشیدن ادرار می کنند.

این زندانی بحرینی خاطرنشان کرد: شکنجه گران پای یکی از زندانیان را در حین شکنجه شکستند و از درد به خود می پیچید و ریاست زندان نیز دستور داد که پای وی بخیه شود سپس شکنجه گران نخ های بخیه را باز کردند و مایعاتی روی زخم پای وی ریختند که زخمش چرک کرد و شاید پای خود را از دست بدهد زیرا ریاست زندان خدمات درمانی در اختیار زندانیان نمی گذارد.

وی افزود: جوان دیگری که متأهل است، هنگام ملاقات با اعضای خانواده اش فقط می تواند مادرش را به یاد بیاورد و همسر، فرزند و برادرانش را به یاد نمی آورد زیرا بخش زیادی از حافظه خود را به علت شکنجه از دست داده است.

این زندانی بحرینی، از آزار و اذیت جنسی زندانیان نیز خبر داد و خاطرنشان کرد، بسیاری از زندانیان به علت محرومیت از حمام و امکانات بهداشتی دچار بیماری های مختلف شده اند.

انتهای پیام/العالم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme