https://telegram.me/empireoflies

افشاگری «ربع پهلوی» درباره دروغ‌های ننگ‌آور

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون بدنامی است که بارها درباره خیانت‌هایش به ایران نوشته‌ایم. وی کسی است که در سالهای اخیر بارها از تشدید تحریم ملت ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده است.

فخرآور به‌سبب دروغ‌گویی، کلاه‌برداری و شیادی، در بین عناصر اپوزیسیون به «ننگ‌آور» معروف شده است. او همانقدر که در مورد حضورش در حوادث ۱۸ تیر ۷۸ دروغ گفته و در آن زمان به اذعان برخی از عناصر اپوزیسیون مشغول ولنگاری بوده، درباره ارتباط فامیلی‌اش با «رضا شاه» هم همه بخصوص سلطنت‌طلبان را فریب داده است.

سخنان اخیر «امیرعباس ننگ‌آور» علیه «ربع پهلوی» در یکی از برنامه‌هایش، سبب شد تا فرزند شاه مخلوع، در صفحات شبکه‌های اجتماعی‌اش به افشاگری علیه فخرآور دست بزند. «ربع پهلوی» با رد ارتباط فامیلی فخرآور با «رضا شاه»، در پاسخ به یکی از مخاطبین خود گفت: “… دوست عزیز، ادعای این شخص کاملا بی‌اساس است. چنین وابستگی خانوادگی با پدربزرگم ندارد …”

تصویر از صفحه اینستاگرام منتسب به «ربع پهلوی»

در بلبشوی درگیری عناصر اپوزیسیون، «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد هم به افشاگری علیه فخرآور دست زد و با انتشار فایل صوتی قدیمی از فخرآور، تاکید کرد که او به اذعان خودش هیچ نسبت فامیلی با خاندان پهلوی ندارد و در سالهای اخیر این ادعا را مطرح کرده است. فخرآور در این فایل صوتی می‌گوید: “… وضعیت خانواده‌ام معلوم است و اینکه از کجا آمده‌ایم. من از یک خانواده خیلی فقیر می‌آیم و فقر را با تمام وجودم حس کرده‌ام. اسم بزرگی هم پشت خانواده‌ام نبود که بتواند پشت ان بیاستم تا اعتباری برایم باشد، یا پولی باشد یا چیزی دیگر …”

«امید دانا» درباره دروغ فخرآور درباره ارتباط خانوادگی‌اش با «رضا شاه»، با بیان اینکه او به «سندروم توجه» مبتلا است، گفت: “… ننگ‌آور به واسطه ارتباط خواهرانش با تمام مردان عالم و به واسطه موس‌موس کردن خودش با تمامی دختران عالم فکر می‌کند با همگان ارتباط فامیلی دارد!! …”

گفتنی است، علاوه بر دروغ‌های متعدد فخرآور که در بالا ذکر شد، او درباره مدرک تحصیلی و استادی‌اش در دانشگاه ایالتی تگزاس هم دروغ بزرگ دیگری گفته و هیچ مدرک و حتی نامی از او در سایت دانشگاه مذکور وجود ندارد. «ننگ‌آور» با همین دروغ‌های شاخ‌دار بسیاری از سناتورهای بی‌سواد و بی‌اطلاع را فریب داده و توانسته از آنها پولهای هنگفتی بگیرد.

 

پایان/

«امیرعباس فخرآور» اپوزیسیون بدنامی است که بارها درباره خیانت‌هایش به ایران نوشته‌ایم. وی کسی است که در سالهای اخیر بارها از تشدید تحریم ملت ایران و حتی حمله نظامی به کشورمان حمایت کرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme