https://telegram.me/empireoflies

افشاگری دوست سابق درباره سردبیر جاعل‌نیوز !

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: دروغ‌پردازی سایت ضدانقلاب آمدنیوز کار دست عواملش داد. موضوع از این قرار بود که سایت مذکور با هدف زیرسوال بردن مسئولان ذی‌ربط در روند امدادرسانی به زلزله‌زدگان با انتشار ویدئویی به دروغ ادعا کرد که فرمانده کل سپاه در تماسی ساختگی درباره وضعیت مناطق زلزله زده با فردی دیگر صحبت می‌کند. پس از انتشار این دروغ بود که اصل ماجرا و حقیقت خیلی زود برملا شد و حتی صدای اعتراض برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «امید دانا» را هم در آورد و این سلطنت‌طلب مقیم سوئد در واکنش به این آبروریزی آمدنیوز گفت: “خدمتی که این سایت و دیگر دروغگویان به حکومت می‌کنند، خود حکومت به خودش نمی‌کند. با این دروغ‌ها آبروی نداشته اپوزیسیون بیشتر رفت …” (ماجرا را به‌طور کامل از اینجا پیگیری کنید)

پس از حمله «امید دانا» به مدیران آمدنیوز، سردبیر این سایت یعنی «سام محمودی سرابی» با دانا تماس گرفت و نتیجه این تماس فحاشی دو نفر به یکدیگر و خانواده‌ طرف مقابل بود. همچنین این دو در تماسشان، یکدیگر را به فساد اخلاقی در دوران حضور در زندان در ایران متهم کردند! البته نکته‌ای که در این گفت‌وگو جالب‌توجه و مهم بود، این نکته بود که سردبیر سایت ضدانقلاب آمدنیوز اعتراف کرد که کانال تلگرام این سایت یک رسانه پوپولیستی است که دروغ هم می‌گویند، هرچند که در کمال تعجب ادعا نمود که کانال تلگرام این سایت، ربطی به مدیریت و عوامل آن دارد! این در حالیست که آدرس کانال تلگرام آمدنیوز در سایت آن ذکر شده است.

پس از مکالمه تلفنی «امید دانا» با سردبیر آمدنیوز بود که این سلطنت‌طلب مقیم سوئد، با یکی از دوستان سابق «سام محمودی سرابی» تماس گرفت تا درباره گذشته او بیشتر افشاگری کند. در این گفت‌وگو، «روح‌ا… میرزاخانی» که خود نیز یکی از زندانیان امنیتی در سالهای گذشته بود، درباره گذشته سردبیر آمدنیوز با بیان اینکه او به مواد مخدر و محرک اعتیاد داشت و دارد، گفت: “… او یکی چراغ نفتی آرایشگاه زندان را دزدید تا با کمک سیخ و سنجاق مواد مخدر مصرف کند … او پس از فرار به خارج، به‌سبب ارتباطش با موسسات حقوق‌بشری، با پرونده‌سازی برای افرادی که می‌خواستند به بهانه فعالیت سیاسی از کشورهای غربی پناهندگی سیاسی بگیرند، درآمد کسب می‌کرد …”

«روح‌ا… میرزاخانی» در ادامه با بیان اینکه سردبیر آمدنیوز ماهانه به دلیل فعالیت در این سایت ۷۰۰ دلار دریافت می‌کند، افزود: “او ماهانه ۵۰۰ دلار از دولت کانادا به بهانه از کار افتادگی دریافت می‌کند که البته دروغ است و او از کار افتاده نیست و اگر دولت کانادا متوجه دروغ او شود، جریمه سختی در انتظارش است … او حتی به دروغ به افراد می‌گویند بیمار است و سرطان دارد تا بتواند از آنها پول بگیرد”

دوست سابق سردبیر آمدنیوز، در پایان با بیان اینکه «محمود سام سرابی» هنوز هم معتاد است و روزانه حداقل در دو نوبت ۲۵۰ میلی‌گرم متادون مصرف می‌کند، گفت: “به دلیل مصرف زیاد افکار او بهم ریخته و کارهای عجیب انجام می‌دهد و حتی پیش آمده که از جیب من پول برداشته و بعد انکار کرده …”

 

انتهای متن/

دروغ‌پردازی سایت ضدانقلاب آمدنیوز کار دست عواملش داد. موضوع از این قرار بود که سایت مذکور با هدف زیرسوال بردن مسئولان ذی‌ربط در روند امدادرسانی به زلزله‌زدگان با انتشار ویدئویی به دروغ ادعا کرد که فرمانده کل سپاه در تماسی ساختگی درباره وضعیت مناطق زلزله زده با فردی دیگر صحبت می‌کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.1 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme