https://telegram.me/empireoflies

افشاگری پشت‌پرده دیدار «ربع پهلوی» با سناتورهای آمریکایی!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته‌های اخیر پس از حضور «ربع پهلوی» در کنگره آمریکا و دیدار به تعدادی از سناتورهای ضدایرانی از جمله «جان مک‌کین»، دعوا و جدلی بین برخی از عناصر اپوزیسیون ایجاد شده و هر یک می‌کوشد تا خود را عامل حضور فرزند منتسب به شاه مخلوع در کنگره آمریکا معرفی کند.

«ربع پهلوی» در دیدار با سناتورهای آمریکایی از آنها خواسته بود در راه مبارزه با جمهوری‌اسلامی از اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی حمایت کنند. در این دیدارها «جان مک‌کین» ضمن حمایت از ربع، به او وعده تغییر در عملکرد «صدای آمریکا» و «رادیو فردا» را داده بود.

پس از این دیدها، چند روز پیش «امیرعباس فخرآور» با انتقاد شدید از «ربع پهلوی» به‌سبب بدگویی علیه وی در دیدار با سناتورها، مدعی شد که او زمینه‌ساز دیدار ربع با سناتورهای آمریکایی بوده است. این سخنان فخرآور با واکنش شدید اطرافیان «ربع پهلوی» مواجه شد.

«امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد و منتقد «ربع پهلوی» و «امید دانا» در واکنش به این درگیری‌ها گفت: “اوه اوه چه دعوایی مابین حامیان «رضا ناپهلوی» و  «امیر ننگ‌آور» بر سر اینکه کدامیک شاهزادشونو به کنگره آمریکا برای کمک مالی برده‌اند! دعوا بر سر شکستن قبح خیانت را ندیده بودیم که حالا دیدیم! …”

این اپوزیسیون مقیم سوئد، با اذعان به شکسته‌شدن قبح خیانت به وطن در بین مخالفان جمهوری‌اسلامی، با افشاگری از پشت‌پرده دیدار «ربع پهلوی» با سناتورهای آمریکایی و التماس او برای دیدار با رئیس جمهور آمریکا، گفت: “… اطلاع دقیق دارم. دیدارهای رضا ناپهلوی بابت نامه نگاریهای زیاد ایشان به کنگره و ترامپ رویداده است و تا این لحظه ترامپ حاضر نشده رضا را ببیند برای همین دشمن شناخته شده ترامپ «جان مک‌کین» با رضا یک دیدار سوری انجام داد …”

پایان/

در هفته‌های اخیر پس از حضور «ربع پهلوی» در کنگره آمریکا و دیدار به تعدادی از سناتورهای ضدایرانی از جمله «جان مک‌کین»، دعوا و جدلی بین برخی از عناصر اپوزیسیون ایجاد شده و هر یک می‌کوشد تا خود را عامل حضور فرزند منتسب به شاه مخلوع در کنگره آمریکا معرفی کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.5 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme