https://telegram.me/empireoflies

افشاگری درباره مدیر هوس‌باز «جم تی‌وی»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «سعید کریمیان» متولد ۱۳۴۸، مدیر شبکه ضدفرهنگی «جم تی‌وی» است. وی سابقه بسیار سیاهی دارد؛ پدر او یکی از اعضای گروهک مجاهدین خلق(منافقین) بود، پس سعید به‌همراه خانواده در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به پادگان اشرف منتقل شد.

«سعید کریمیان» بعد از کشته شدن پدرش در عملیات مرصاد به همراه مادرش، در سال ۱۳۷۵ با حمایت‌ها و پشتیبانی عموی سلطنت‌طلب خود به سوئیس منتقل و در آن جا پناهنده شد. وی که در پادگان اشرف آشنایی اجمالی با زبان‌های خارجه پیدا کرده بود، در رشته معماری دانشگاه بازل سوییس در مقطع کارشناسی به تحصیل خود ادامه داد.

«علیرضا کریمیان» عموی سعید که همسر خود را از دست داده بود با زن سعید ازدواج کرد. سعید کریمیان حدود دو سال در دانشگاه بازل مشغول به تحصیل بود اما از آن جایی که با ازدواج مجدد مادرش مخالف بود با بی‌مهری عموی خود مواجه گردید و از طرفی نتوانست هزینه‌های سنگین زندگی و شهریه دانشگاه را تأمین کند. وی سرانجام مجبور به ترک تحصیل شد و در سال ۱۳۷۷ سراغ برادرش «هادی کریمیان» که در لس‌آنجلس زندگی می‌کرد، رفت و با حمایت برادرش در رادیو «صدای ایران» (اولین رادیوی ۲۴ ساعته فارسی‌زبان که به منظور مبارزه با نظام جمهوری اسلامی در آمریکا تاسیس شد) مشغول به فعالیت شد.

«سعید کریمیان»

سابقه سیاسی خانواده کریمیان برای مسئولین رادیو صدای ایران ایده‌آل بود و به همین دلیل مطالب و مقالات سعید مورد توجه گردانندگان این رادیو قرار گرفت.

بعد از یکسال و نیم، فعالیت در رادیو صدای ایران و بهبود وضعیت اقتصادی «سعید کریمیان»، وی با «رویا رضایی» که از یکی از منافقین طلاق گرفته بود ازدواج کرد. فعالیت در رادیو «صدای ایران» تا زمانی که تلویزیون‌های لس‌آنجلسی گسترش پیدا نکرده بود برای هادی و سعید کریمیان شغلی مناسب بود، به مرور زمان با تأسیس و گسترش قارچ‌گونه تلویزیون‌های لس‌آنجلسی فارسی‌زبان بازار رادیوهای فارسی زبان خصوصا رادیو صدای ایران تحت تأثیر قرار گرفت. از طرفی پیشنهاد مسئولان «سیمای آزادی» (تلویزیون ۲۴ ساعته منافقین) می‌توانست موقعیت خوبی برای وی به حساب آید.

او دوباره نمی‌خواست تجربه تلخ پادگان اشرف را در لندن تجربه کند اما مشکلات اساسی اقتصادی که هم او و هم برادرش با آن دست و پنجه نرم می‌کردند آن‌ها را مجبور ساخت تا به لندن بروند و در «سیمای آزادی» مشغول به فعالیت شوند. «سعید کریمیان» که از اعضای مجاهدین خلق به حساب می‌آمد توانست خیلی زود در اتاق فکر سیمای آزادی صاحب نظر شود و تفکراتش را به تلویزیون ملی ایران القاء کند.

کاهش محبوبیت منافقین حتی نزد سلطنت‌طلبان و مخالفان جمهوری اسلامی و اعتراض ایرانیان به این سازمان از طرفی و موقعیت خوب اقتصادی برادران کریمیان از طرف دیگر سبب شد تا سعید و هادی کریمیان بعد از ۳ سال و ۷ ماه فعالیت‌های گسترده در تلویزیون مجاهدین خلق تصمیم بگیرند از این تلویزیون جدا شوند. تجربه‌های کوتاه و تلخ همکاری در رسانه‌های مختلف سبب شد تا برادران کریمیان دیگر سراغ رسانه نروند و برای تجارت به دبی نقل مکان کنند.

«سعید کریمیان» در دبی بود که شبکه «جم تی‌وی» را تاسیس و مدیریت کرد. وی طی همکاری با رسانه‌های غربی تمام تلاش خود را برای تخریب فرهنگ ملت ایران قرار داد تا اینگونه انتقام خود را از ایرانیان بگیرد. در سالهای اخیر مقالات و گزارش‌های بسیاری درباره پشت‌پرده شبکه مذکور و عواملش در رسانه‌ها منتشر شده و حتی برخی از عناصر اپوزیسیون خارج‌نشین نیز به عملکرد او انتقاد کرده‌اند. آش آنقدر شور شده که «شهرام همایون» مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» در یکی از برنامه‌هایش با انتقاد از برنامه‌های غیراخلاقی شبکه «جم تی‌وی» با کنایه گفته بود: “اگر می‌خواهید از همسرتان جدا شوید، کافیست چند ماه سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای را ببینید، مسئله‌شان حل است! دیگر نیازی به دادگاه حمایت از خانواده هم نیست … کسانی که می‌خواهند فرزندانشان سریع بروند و خانه مستقل بگیرند، کافی‌ست چند ماه برنامه‌های شبکه‌هایی مثل فارسی‌۱، جم تی‌وی و من‌وتو را نگاه کنند …”

پس از انتقادهای بسیار زیاد به عملکرد شبکه «جم تی‌وی» و ترویج فساد اخلاقی و بی‌بندوباری توسط این شبکه حتی از سوی عناصر ضدانقلاب و مخالف جمهوری‌اسلامی، این‌بار اسنادی درباره فساد اخلاقی و تجاوز جنسی «سعید کریمیان» به زنان منتشر شده است.

«یلدا صفوی» یکی از زنانی است که توسط «سعید کریمیان» مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. او طی تماسی تلفنی با «الناز کیانی» عضو اخراجی «جم تی‌وی» که اخیراً در رسانه منتشر شد، به ابعاد فساد مدیر «جم تی‌وی» می‌پردازد. «الناز کیانی» مجری کنونی شبکه «صدای آمریکا»، تا چند سال پیش کارمند شبکه «جم تی‌وی» بود که از این شبکه اخراج شد.

«الناز کیانی» در این تماس تلفنی با اشاره به اینکه «سعید کریمیان» متاهل بود و چند فرزند داشت، اما تاکید می‌کند که او به‌طور همزمان چند دوست‌دختر نیز داشت.

مجری کنونی شبکه VOA در ادامه با اشاره به ارتباط کریمیان به زنان شوهر دار از جمله زنی به‌نام «نازان»، او را فردی خطرناک و هوس‌باز دانست.

همچنین «یلدا سلطانی» همکار و دوست‌دختر سابق «سعید کریمیان» نیز درباره او با بیان اینکه الناز (کیانی) چیزهایی درباره روابط جنسی «سعید کریمیان» گفته بود، ابزار کرد: “وقتی فهمیدن سعید کریمیان با نازان که شوهرش همکار سعید بود دوست است و با هم ارتباط جنسی دارند و بعدها فهمیدن سعید با همه دخترها (کارندان جم تی‌وی) رابطه جنسی داشته بسیار متعجب شدم … “

«یلدا سلطانی» زنانی به‌نام‌های «الناز کیانی» (مجری کنونی VOA)، آتوسا، سمیرا را از جمله دوست‌دخترهای مدیر «جم تی‌وی» برشمرد و افزود: “یکی از عوامل شبکه به نام پیمان به مادرم گفته بود که سعید در خانه‌اش به‌طور همزمان با همسرش و دوست‌دخترش رابطه جنسی برقرار می‌کرده است، و یک بار دیگر شنیده بودم که مدیر شبکه به‌طور همزمان با دو دختری که از ایران آمده بودند، رابطه برقرار کرده است …”

«یلدا سلطانی» در حالی که بسیار غمگین بود، با اشاره به تجاوز جنسی «سعید کریمیان» به خودش، گفت: “من در ماشین توی پارکینگ بودم که سعید از ماشین پیاده شد و به من تجاوز کرد … پس از آن روز احساس می‌کنم همه وجود و زندگی‌ام را از دست داده‌ام …”

انتهای پیام/

سابقه سیاسی خانواده کریمیان برای مسئولین رادیو صدای ایران ایده‌آل بود و به همین دلیل مطالب و مقالات سعید مورد توجه گردانندگان این رادیو قرار گرفت.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme