https://telegram.me/empireoflies

افشاگری خواننده لس آنجلسی علیه سعید کریمیان

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از ما هستیم، فرامرز آصف خواننده پارسی زبان ساکن آمریکا چند شب پیش در برنامه «با ایرانیان در شبکه پی ان تی وی» حضور یافت و با دلی پر از اتفاقاتی که در جشنواره های نوروزی «تلویزیون جم» روی داد علیه مدیر این شبکه لب به سخن گشود.

آصف در این برنامه، گروه دستیلوکس[صابون دلوکس] را مورد خطاب قرار داد و مدیریت کمپانی دلوکس را به گروه جم نسبت داد و اعلام کرد که خود بنده در زمانی که در شبکه جم به تبلیغ این موضوع می پرداختم از این قضیه خبردار نبودم!  او همچنین در پاسخ به سوالی درباره دستمزد دریافتی از سوی «سعید کریمیان» برای اجرای برنامه های نوروزی گفت: «پولی که سعید کریمیان در ازای شرکت در برنامه های نوروزی به من پرداخت کرده است از پول یک کنسرت  کمتر بوده است!».

بروز اختلاف های مالی بین مدیران و خوانندگان لس آنجلسی موضوع تازه ای نیست و تا پیش از این نیز شاهد چنین مواردی بوده ایم، سال گذشته در جریان برگزاری کنسرت خوانندگان لس انجلسی در اربیل عراق حوادثی رخ داد که منجر به درگیری و اختلاف مابین آنها شد.

گفتنی است مدیر تلویزیون جِم که پیش تر نیز اسناد ارتباطاتش با گروهک تروریستی رجوی [منافقین] افشا شد با اتکا به گروه دوغان و لابی صهیونیسم به شدت تلاش می‌کند شبکه تحت اداره خود را گسترش دهد و بر مشتریان محصولات ضدفرهنگی خود بیفزاید؛ آرزویی که با روشنگری رسانه‌ها و هوشیاری مخاطبان فارسی زبان چندان محقق نشده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme