https://telegram.me/empireoflies

افشاگری خبرنگار VOA در خصوص یک نویسنده سلطنت‌طلب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: چندی پیش یکی از عناصر سلطنت‌طلب به نام عرفان قانعی فرد که کتب بسیاری را در تبرئه عوامل رژیم پهلوی نوشته است به خاطر ورود غیرقانونی (ویزای نامعتبر) به امریکا از طریق مرز زمینی مکزیک از سوی مأموران اداره مهاجرت امریکا بازداشت شد.

دستگیری او برخی از سلطنت‌طلبان را به تکاپو انداخت تا از طریق رایزنی با برخی از مقامات آمریکا وی را که خدمات شایانی را برای رژیم طاغوت انجام داده را آزاد نمایند.

در همین رابطه چند روز پیش هم یکی از کارکنان و تحلیل گران صدای آمریکا در فیس بوک خود نوشت که یکی از مقامات پلیس فدرال امریکا که با وی گفتگو داشته تائید کرده که “عرفان قانعی‌فرد“، شهروند کرد ایرانی، که روز سوم مارس (۱۳ اسفند ۹۵) به خاطر ورود غیرقانونی (ویزای نامعتبر) به امریکا از طریق مرز زمینی مکزیک از سوی مأموران اداره مهاجرت امریکا بازداشت شده بود به ظن ارتباط با گروه‌های تروریستی به اف‌بی‌آی تحویل داده شده است و اکنون در بازداشت آن‌هاست.
وی تاکید کرده که این مأمور اف‌بی‌آی گفته که “بازجویی از قانعی‌فرد ادامه دارد و فعلاً هیچ اتهامی به صورت رسمی به او تفهیم نشده است.

نکته جالب ماجرا زمانی است که در پایین همین پست شاهد علوی که پیش از آنکه رسماً توسط باند پان‌کردهای صدای آمریکا به کار گرفته شود، به نصابی درب و پنجره در آمریکا مشغول بوده است یکی از خبرنگاران بی‌بی‌سی فارسی در خصوص دستگیری قانعی فرد می‌گوید که وی یک روز بعد از دست گیری توسط اف بی ای در فیس بوک خود اقدام به انتشار مطلب می‌کند و این موضوع با فرضیه دستگیری وی کاملاً تناقض دارد مگر این که اف بی ای برایش پست گذاشته باشد!!

 

علی همدانی در زیر این پست شاهد علوی ادعای وی را زیر سؤال برده البته در همان نظرات گفته‌شده که عرفان قانعی فرد قبل از رفتن به امریکا در لندن با تلویزیون ایران فردا متعلق به علیرضا نوری زاده مصاحبه کرده  و از وی دعوت کرده که در مراسم پرده‌برداری از کتاب اخیر خود که عرصه نبر نام دارد و راجع به ژنرال مایک فلین مشاور امنیت ملی امریکاست شرکت کند اما چند روز بعد ناگهان خبر برکناری ژنرال پخش م شود و نوری زاده هم که قرار بود به امریکا برود لام تا کام حرفی نزده و عرفان هم از سفرش منصرف می‌شود.

ولی کمی بعد وی به آمریکا می رود و برخی از تحلیل گران دستگیری وی را به ارتباط وثیقش با ژنرال مایک فلین می دانند زیرا این ژنرال ارتشی در اوایل دران ترامپ از سمت خود استعفا داد متهم بود که با دیپلمات های روسی ارتباط نزدیکی دارد و احتمالا قانعی فرد هم در این جریان دست داشته است.

لازم به یاد آوریست که چندی پیش شاهد علوی هم چون دیگر مجریان صدای آمریکا از سوی شماری از خانم‌هایی که با وی مراوده و دوستی  داشته‌اند، متهم به سوءرفتار جنسی شد.

سه تن از زنان در بیانیه‌ای که منتشر شد فاش کردند که شاهد علوی بارها در مورد زنان و خشونت‌هایی که بر آنها می‌رود مطالبی نوشته‌است ولی خود در عملی مشمئزکننده در خصوص سه زن در سه زمان و مکان مختلف، درحالی‌که این افراد یکدیگر را نمی‌شناختند درگیر خشونتی مشابه، باکم و کیفی متفاوت، از سوی وی شده‌اند. حتی دریکی از این موارد، علوی با نصب دستگاه جاسوسی در منزل یکی از این زنان، در پی رصد روابط شخصی این زن برآمده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme