https://telegram.me/empireoflies

افشاگری بی‌سابقه فخرآور درباره ارتباط فرح با کا.گ.ب !!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کشمکش و درگیری‌های لفظی روزهای گذشته بین «ربع پهلوی» و «امیرعباس فخرآور» سبب شد تا پای «فرح پهلوی» هم به این ماجرا باز شود.

چند شب پیش شبکه لس‌آنجلسی پارس با اجرای «مسعود صدر» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا، برای چندمین بار میزبان «امیرعباس فخرآور» ضدانقلاب فراری و از چهره‌های نوظهور جریان اپوزیسیون بود که این برنامه جنجالی شد.

در اواسط این برنامه، «مسعود صدر» با خواندن سوال یکی از مخاطبین، درباره دلیل بایکوت و بی‌توجهی به کتاب «رفیق‌ آیت‌ا…» در رسانه‌های فارسی‌زبان خارج کشور سوال کرد. کتاب مذکور که سال گذشته با سفارش سرویس جاسوسی آمریکا و توسط فخرآور نوشته شده، تلاش کرده تا برخی از مقامات ارشد جمهوری‌اسلامی را وابسته به سرویس اطلاعاتی رقیب آمریکا در دوران جنگ سرد یعنی شوروی معرفی کند و اساساً وقوع انقلاب اسلامی سال ۱۳۵۷ را نه توسط مردم ایران، بلکه اقدامی از سوی دستگاه امنیتی شوروی بنامد! ادعاهایی که به زعم بسیاری از تاریخ‌دانان و حتی مخالفین جمهوری اسلامی، کاملاً با واقعیت‌های تاریخی نامنطبق است و سرویس‌های خارجی نه‌تنها در وقوع انقلاب اسلامی نقش نداشته‌اند، بلکه حتی از آن خبر نداشته و فکر وقوع انقلاب سال ۵۷ به ذهنشان خطور نمی‌کرد.

«امیرعباس فخرآور» در گفت‌وگو با «مسعود صدر» در پاسخ به پرسش او، ضمن اشاره به حمایت برخی رسانه‌های وابسته به دولت‌های غربی از کتابش مانند «صدای آمریکا» و «من و تو» که حتی ویژه برنامه‌هایی در این موضوع تولید کردند، گفت: “… غیر از چند شبکه محدود، همه شبکه‌ها یک بایکوتی کردند. می‌خواهید بگویم که علتش چه بود؟”

پس از آنکه «مسعود صدر» در پاسخ از فخرآور خواست که علت بایکوت کتابش را بگوید، «امیرعباس فخرآور» بر خلاف تصور صدر از نقش «فرح پهلوی» در سانسور کتابش در رسانه‌های فارسی‌زبان پرده برداشت و گفت: “… شهبانو فرح پهلوی کسی بود که با تک تک رسانه‌ها تماس گرفت و گفته که به‌هیچ عنوان با فخرآور مصاحبه نکرده و درباره کتاب رفیق‌آیت‌الله صحبت کنید …”

صدر که از سخنان عمومی و علنی فخرآور علیه «فرح پهلوی» عصبانی شده بود، به او هشدار داد که مواظب حرف زدنش باشد. فخرآور که فکر می‌کرد سخنان افشاگرانه فوق را در زمان پخش آگهی‌های بازرگانی و در زمانی که برنامه به‌طور زنده پخش نمی‌شد بیان نموده، پس از مطلع شدن از پخش سخنانش، به شدت متعجب و ناراحت شد؛ هرچند که از فرد دقلکاری مانند فخرآور بعید نیست که از پخش سخنانش مطلع بوده باشد و خود را به ندانستن زده باشد.

فخرآور در پاسخ به سوال صدر مبنی بر آوردن دلیل و سندی برای درخواست «فرح پهلوی» از رسانه‌ها برای بایکوت کتابش، پاسخ این پرسش را به «نادر دُرمانی» مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «اندیشه» ارجاع داد و گفت: “… خیلی مسائل هست که همیشه پشت پرده می‌ماند …”

«امیرعباس فخرآور» در ادامه به فصل دهم کتابش که از آن با عنوان «مرز ممنوعه» و «رازهای مگوی» یاد کرد، اشاره نمود. او صراحتاً در این بخش از کتابش از نفوذ افراد وابسته به دستگاه امنیتی شوروی در دستگاه «فرح پهلوی» طی سال‌های منتهی به انقلاب اسلامی ایران سخن گفته و معتقد است که فرح از جوانی به دلیل گرایش به گروه‌های چپ و کمونیستی، عامل نفوذی کا.گ.ب در دربار رژیم پهلوی بوده است.

فخرآور همچنین ادعا کرده که فرح به همسری شاه ایران درآمد تا زمینه‌های انقلاب سال ۵۷ را از درون دربار پهلوی فراهم آورد!

هرچند فخرآور خود را داعیه‌دار «آزادی بیان» و مخالف سانسور می‌داند، تحت فشار حامیان «فرح پهلوی» و دیگر سلطنت‌طلبان، این بخش از گفت‌وگویش با «مسعود صدر» را از فایل منتشر شده بر کانال یوتیوبش حذف کرده است.

انتهای متن/

چند شب پیش شبکه لس‌آنجلسی پارس با اجرای «مسعود صدر» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا، برای چندمین بار میزبان «امیرعباس فخرآور» ضدانقلاب فراری و از چهره‌های نوظهور جریان اپوزیسیون بود که این برنامه جنجالی شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme