https://telegram.me/empireoflies

افشاگری بی‌سابقه تلویزیون شاهزاده علیه شهرام همایون

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغادعای اخیر امیر عباس فخر آور  مبنی بر نقش فرح پهلوی در ممانعت از تبلیغ کتاب رفیق آیت الله در رسانه های لس آنجلسی، واکنش های متعددی به همراه داشت. استناد سخنان فخر آور به نادر درمانی، مدیر تلویزیون لس آنجلسی اندیشه بود که بعدتر تکذیب می گردد.

در این میان شهرام همایون مدیر و مجری کانال یک، فرصت را برای تسویه حساب های گذشته با شبکه افق ایران غنیمت شمارد. شبکه افق ایران (زیر مجموعه تلویزیون اندیشه) متعلق به شورای ملی ایران است که ریاست آن بر عهده رضا پهلوی بود . همایون در برنامه خود ضمن حمله به شورای ملی ایران خواستار جوابگویی و محاکمه نازیلا گلستان و رضا پیرزاده دو چهره شاخص در این شورا و از نزدیک ترین افراد به رضا پهلوی می شود.

جالب توجه آنکه شهرام همایون تهدید کرده که در صورت عکس العمل این افراد و تلویزیون افق ایران به سخنانش، اقدام به افشاگری هایی بیشتری خواهد زد.

به فاصله چند ساعت تلویزیون افق ایران در واکنش به این سخنان شهرام همایون برنامه ای با اجرای مهدی آقازمانی به روی آنتن برد. در این برنامه، آقا زمانی دست به افشاگری بی سابقه ای علیه شهرام همایون زده و سو استفاده های وی از خاندان پهلوی را رونمایی می کند.

دانلود

لازم به یادآوری است که از جمله انتقاد های همیشه وارد به شهرام همایون، دروغ ها و شانتاژ های او بوده است. وی  همواره در مضان این اتهام قرار داشته است که از روی ضعف و استیصال، تهدید به افشاگری های تو خالی می کند.

همایون دو سال قبل و در اوج تنش با اعضای شورای ملی ایران علیه رضا پیرزاده، نازیلا گلستان و مهدی آقازمانی تهدید به افشاگری کرده بود که در نهایت این اتفاق نیافتاد و برای مدتی مجبور به خداحافظی از رسانه اش گردید.

همچنین سال ها پیش شهرام همایون حملات لفظی شدیدی را علیه مجاهدین خلق داشت و تهدید به افشای اسنادی علیه این سازمان کرده بود. نهایتا در این مورد هم سر تسلیم فرود آورد و مجبور به عقب نشینی از مواضع قبلش گردید. حالا باید صبر کرد و واکنش وعده داده شده توسط همایون در برابر اتهامات و افشاگری های اخیر تلویزیون افق ایران را دید.

همچنین با قهر شاهزاده از شورای ملی ایران، باید دید موضع او در قبال اختلافات عمیق میان اطرافیانش چه خواهد بود.

سوء مدیریت رضا پهلوی و ناتوانی اش در رهبری جریانات منتسب به خاندان پهلوی، بر همه اپوزیسیون اشکار گردیده و بحث جایگزینی یک آلترناتیو شایسته به جای شاهزاده روز به روز جدی تر می شود.

انتهای پیام/رصد تی وی

با قهر رضا پهلوی از جریان اپوزیسیون، موج تازه ای از درگیری و افشاگری حامیانش علیه یکدیگر آغاز شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. با سلام خدا قوت.
    ممنون از تلاش خوب و موثرتان.
    ضمنا “مضان” به صورت مظان باید نوشته شود.لطفا اصلاح بفرمایید.
    با تشکر.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme