https://telegram.me/empireoflies

افشاگری علیه بهائیت برای تطهیر رژیم پهلوی!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: فرقه ضاله بهائیت و سرسپردگان آن در طول قرون اخیر از زمان پیدایشش، نه تنها به اسلام و مسلمانان، بلکه به ایران آنقدر خیانت کرده‌اند که بسیاری از افرادی که با نظام جمهوری‌اسلامی هم دشمنی دارند، نمی‌خواهد خود را به این فرقه بچسبانند.

«امید شریفی دانا» یکی از سلطنت‌طلبان مقیم سوئد است که در هفته‌های اخیر به افشاگری علیه فرقه ضاله بهائیت دست زده است. وی پیشتر با بیان اینکه فتنه بهائیت ساخته و پرداخته استعمار انگلیس است، اذعان کرده بود که بهائیان پس از آنکه در ترور و کشتار بسیاری از مردم ایران نقش داشتند، همون یهودی‌های صهیونیست به مظلوم‌نمایی روی آوردند. این اپوزیسیون خارج‌نشین همچنین به تصویب حداقل ۲۳ قطعنامه علیه ایران توسط کنگره آمریکا در دفاع از فرقه بهائیت اشاره نمود و گفت که بسیاری از موسسان و مدیران رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و در راس آنها بی‌بی‌سی فارسی بهائی بوده و هستند.

«امید دانا» در ادامه پرده‌برداری از حقایق فرقه بهائیت، با بیان اینکه اعضای این فرقه در طول تاریخ و بخصوص در زمان جنگ جهانی اول برای انگلیسی‌ها جاسوسی می‌کردند و در قابل آن هدایا و لقب‌های سلطنتی دریافت می‌نمودند، در صفحه فیسبوکش گفت: “چرا ژنرال آلنبی انگلیسی پس از فتح فلسطین برای حضرت عبدالبهاء مراسم بزرگداشت می‌گیرد و به ایشان لقب «سرِ» و «نایت هود» را که فقط مخصوص شوالیه‌های انگلیسی است می‌دهد؟ عزیزان بهائی زیر بزرگداشت انگلیس برای عبدالبها نزنند که عکس‌هاش موجوده. چقدر انگلیس دست و دلباز بود ما خبر نداشتیم برگزاری بزرگداشت و دادن لقب شوالیه به حضرت عبدالبهاء! اونم فقط بخاطر اینکه ایشان یک رهبر دینی است! …

این فعال اپوزیسیون درباره ارتباط بهائی‌ها با رژیم صهیونیستی و یهودیت هم با بیان اینکه تنها چهار کشور یعنی آمریکا، جمهوری چک (پایگاه رسانه‌های دولتی آمریکا مانند «رادیو فردا»)، «تایوان» (تحت حمایت آمریکا) و جزیره وانواتو در اقیانوس آرام، شهر بیت‌المقدس را به‌عنوان پایتخت اسرائیل شناخته‌اند، درباره مورد آخر گفت: “رئیس جمهور کشور ناشناخته وانواتو گفته بیت‌المقدس پایتخت اسرائیل است. وقتی میگم فاضلابها به یک جا ختم میشوند همینه … مافیای بهائیت در کشور ناشناخته وانواتو سرمایه‌گذاری عظیمی کرده است و قراره در آنجا معبد بزرگ بهائیت «مشرق الاذکار» تاسیس نماید. امروز متوجه شدم کشور وانواتو که بر روی نقشه بزور میتوان پیدایش کرد جز چهار کشوریست که بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت اسرائیل به رسمیت شناخته است …”

نکته‌ای که در اینجا باید به آن اشاره کرد، اینست که افشاگری‌های اینچنینی بر اساس اسنادی بیان می‌شود که پیشتر توسط نویسندگان مختلف ایرانی در کتاب‌های متعدد در سالهای پس از انقلاب اسلامی منتشر شده است، اما بیان آنها در قالب افشاگری توسط برخی از عناصر اپوزیسیون ازجمله «امید دانا»، همان‌طور که قبلا  گفته شده، در راستای تطهیر وجه سلطنت‌طلبان انجام می‌شود. برای نمونه، همین «امید دانا» در ادامه سخنانش درباره فرقه ضاله بهائیت، مدعی شد که «محمدرضا پهلوی» مخالف بهائیان بود و در اردیبهشت ۱۳۳۴ دستور تخریب «حظیرهالقدس» عبادتگاه بهائیان را صادر کرد! این در حالیست که در موضوع مذکور، پس از فشار جامعه روحانیون و مسلمانان و بخصوص سخنرانی‌های مرحوم فلسفی، رژیم پهلوی مجبور به تخریب معبد کذایی بهائیان شد، اما نفوذ فراماسون‌ها و بهائی‌ها سال به سال در بدنه رژیم پهلوی افزایش پیدا کرد، تا جایی که «امیرعباس هویدا» که بهائی بود، حدود ۱۳ سال نخست‌وزیر رژیم پهلوی بود و بهائی‌ها خدمات بسیاری برای خاندان پهلوی و در تخریب ارزش‍های اسلامی انجام دادند.

این روزها حال و روز سلطنت‌طلبان آنقدر وخیم شده که برای کسب آبرو و وجهه در بین مردم ایران، به افشاگری علیه دوستان بهائی خود روی آورده‌اند و اعضای این فرضه ضاله را فدای کسب آبروی خود می‌کنند.

انتهای متن/

فرقه ضاله بهائیت و سرسپردگان آن در طول قرون اخیر از زمان پیدایشش، نه تنها به اسلام و مسلمانان، بلکه به ایران آنقدر خیانت کرده‌اند که بسیاری از افرادی که با نظام جمهوری‌اسلامی هم دشمنی دارند، نمی‌خواهد خود را به این فرقه بچسبانند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 1.8 ( 7 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme