https://telegram.me/empireoflies

افشاگری اپوزیسیون: «شیرین عبادی» دلال است

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر به‌ویژه پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است.

این به‌ظاهر فعال حقوق‌بشر، در سالهای اخیر تلاش کرده تا جای ممکن در خلاف جهت باورها و ارزش‌های ملت ایران اقدام کند و برای مثال در این سالهای به‌جای حمایت از جبهه مقاومت و دفاع از ملت‌های مظلوم سوریه، عراق، یمن، لبنان، فلسطین و دیگر ممالک اسلامی، از گروه‌های مسلح و تروریست حاضر در منطقه حمایت و به سردار حاج قاسم سلیمانی توهین کرد.

عبادی در حالی داعیه حمایت از حقوق‌بشر را دارد که در جریان فاجعه منا در سال ۱۳۹۴ بجای دفاع از هموطن‌هایش و حجاج مظلوم، با سکوتش از ظالم حمایت نمود و سر خود را در برف کرد و به سعودی‌ها هیچ اعتراضی نکرد.

«شیرین عبادی» در سالهای اخیر بارها با مقامات غربی دیدار کرده و خواهان تحریم ملت ایران شده است. وی مدعی شده که فشار به ایران سبب می‌شود به خواسته‌های دولت‌های غربی تن دهد. این ضدانقلاب که در جایگاه وکالت از بسیاری از دشمنان ملت ایران حمایت کرده، چند روز پیش با حضور در نشستی در پارلمان سوییس با حضور برخی از سران گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلحِ غرب کشور، ضمن حمایت از گروه‌های مسلح و وابسته به رژیم آل‌سعود و رژیم صهیونیستی، با تطهیر عملکرد تجزیه‌طلبان و القای وجود تبعیض قومیتی و نژادی در ایران، برای سیاه‌نمایی درباره وضعیت کشورما ادعا کرد: “قومیت‌های ایران همواره تحت ستم بوده‌اند و به دلیل زبان، فرهنگ، مذهب و هویتشان مورد تبعیض و ظلم بودند …”

این سخنان عبادی واکنش برخی از عناصر اپوزیسیون ازجمله «امید دانا» سرکرده سلطنت‌طلبان مقیم سوئد را در پی داشت. این مخالف جمهوری‌اسلامی در پاسخ به عبادی، با بیان اینکه خوش‌خدمتی «شیرین عبادی» با غربی‌ها دلیل جایزه گرفتنش بوده است، تصریح کرد: “با وجود آنکه من دشمن جمهوری‌اسلامی هستم … اما در ایران تبعیض قومیتی، زبانی، فرهنگی و هویتی وجود ندارد و برخلاف خیلی از کشورها در ایران هر استان یک شبکه تلویزیونی دارد و آذری‌ها و عرب‌ها و ترکمن‌ها و کردها و دیگر اقوام ایرانی برای خود شبکه تلویزیونی دارند که به زبان خودشان حرف زده می‌شود …”

«امید دانا» با بیان اینکه عبادی برای سخنرانی در محافل مختلف درخواست پول می‌کند، گفت: “… قطعا او برای سخنرانی در پارلمان اروپا هم پول دریافت کرده و از گروه‌های تجزیه‌طلب و مسلح حمایت کرده است …”

این سلطنت‌طلب، عبادی را یک دلال حقوق‌بشری نامید که از راه حقوق‌بشر نان می‌خورد و حتی در این راه از تجزیه‌طلبان هم حمایت می‌کند و راضی به تجزیه ایران است.

گفتنی است، «شیرین عبادی» در حالی خود را فعال حقوق‌بشر و حقوق‌زنان می‌داند که نه‌تنها بانوان، بلکه همسرش هم از دستش در امان نبوده و سابقه کتک‌زدن همسر سابقش را داشته و یکی از دلایل فروپاشی خانواده و طلاقش هم همین بددهنی و بداخلاقی‌اش بوده است.

انتهای پیام/

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «شیرین عبادی» از دلالان حقوق‌بشری و حامی فمینیست‌ها و همجنسبازان است که در سالها اخیر به‌ویژه پس از دریافت جایزه کذایی صلح نوبل، خود را به‌عنوان یکی از مخالفان جمهوری‌اسلامی مطرح کرده است. این به‌ظاهر فعال حقوق‌بشر، در سالهای اخیر تلاش کرده تا جای ممکن …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme