https://telegram.me/empireoflies

افشاگری اپوزسیون درباره پشت‌پرده «جم ‌تی‌وی»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: وضعیت نابهنجار تلویزیون‌های ماهواره‌ای و ضدفرهنگی مانند «من و تو»، «جم تی‌وی» و امثالهم، حتی صدای اپوزسیون خارج‌نشین را نیز درآورده است.

«کوروش عرفانی» اپوزسیون خارج‌نشین و مجری تلویزیون سلطنت‌طلب «اندیشه»، چند روز پیش طی سخنانی تند، سریال‌های تلویزیون‌های مانند «جم تی‌وی» (GEM TV) را به چالش کشید.

«کوروش عرفانی» با “نجاست” خطاب کردن «جم تی‌وی»، تصریح کرد: “… امروز دارند مثل بشکه سم می‌ریزند در جامعه ایران، با این هدف که تمام ارزش‌های اخلاقی را بزنند. مطمئن باشید کسانی که این تلویزیون‌ها را ایجاد می‌کنند و سریال‌های آنچنانی پخش می‌کنند، مردم کشورهایی مانند ایران را هدف قرار داده‌اند …”

این اپوزسیون خارج‌نشین با بیان اینکه مبدا فکری فیلم‌های «جم تی‌وی»، از اتاق فکر تل‌آویو ارسال می‌شود، گفت: “مطمئن باشید سَر این تلویزیون‌ها از تل‌آویو و امثالهم در می‌آید که سرمایه‌گذاری می‌کنند تا ریشه فرهنگ مردم ایران را بزنند. می‌خواهند کاری کنند تا وقتی هواپیماهای اسرائیلی آمدند بمباران کردند، دیگر کسی نتواند تکان بخورد. همه حشیشی و بنگی و مست و فاسد باشند … هر کاری می‌کنند تا به این هدف برسند …”

مجری تلویزیون سلطنت‌طلب با اشاره به اهداف پشت‌پرده تلویزیون‌های ضدفرهنگی مانند «من و تو» و «جم تی‌وی» و «فارسی۱»، تاکید کرد: “سریال درست می‌کنند تا صبح تا شب بگویند زندگی یعنی این که ما می‌گوییم … یک مشت آدم عقب‌افتاده را جمع می‌کنند و می‌اندازند به جان هم. در فیلم‌ها هی همدیگر را می‌کشند و تیر می‌زنند و چاقو فرو می‌کنند در جان هم و و صبح تا شب دروغ می‌گویند و کلک می‌زنند. می‌خواهند بگویند زندگی این است و باید اینگونه باشید …”

«کوروش عرفانی» نگاه‌کردن به تلویزیون‌هایی مانند «جم تی‌وی» را به خوردن سم تشبیه کرد و گفت: “با نگاه کردن به این تلویزیون‌ها سرگرم نمی‌شودیم، بلکه مسحور می‌شویم و دارد جان شما را مسموم می‌کند … القا می‌کنند که بسیار آسان است کلک زدن و دروغ گفتن و ناموس دیگری را از چنگش درآوردن و بسیار آسان است تجاوز … اینها را صد بار در طول یک سریال تکرار می‌کنند …”

این اپوزسیون خارج‌نشین اذعان کرد: “اگر حواسمان نباشد که این تلویزیون‌ها چه بلایی به سرمان می‌آورند، می‌رویم به اسفل السافلین انسانیت و بویی از انسانیت در جامعه باقی نمی‌ماند. باید بدانیم، ملتی که انسانیت خود را از دست بدهد همه چیز خود را از دست می‌دهد.”

کوروش عرفانی

کوروش عرفانی

چندی پیش نیز «شهرام همایون» مدیر و مجری سابق تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» با افشاگری درباره تلویزیون «جم تی‌وی»، گفت: “شبکه جم دو بال دارد. یک بال در لندن و بالی دیگر در دبی … معلوم نیست هزینه‌های اداره هشت کانال جم در هر ماه از کجا و چگونه تأمین می‌شود؟ شبکه‌ای که تمام هستی تاریخی و فرهنگی ملت ایران را مصادره می‌کند. برای نمونه در تمامی سریال‌های پخش شده در این شبکه مولانا را فردی اهل ترکیه و متعلق به این کشور معرفی می‌نماید …”

«شهرام همایون» با اشاره به سابقه «سعید کریمیان» مدیر تلویزیون ضدفرهنگی «جم تی‌وی» در گروهک تروریستی منافقین، تصریح کرد: “قضاوت من در مورد این نیست که جنابعالی ۳ سال در قرارگاه اشرف بودی و یا در تلویزیون مجاهدین خدمت می‌کردی. ایراد من به شما عملکرد امروز تو هست. تو جنایاتی در جامعه انجام دادی که اخلاق جامعه را از بین برده‌ای …”

مدیر تلویزیون لس‌آنجلسی «کانال یک» که خود به قاچاق دختران ایرانی به کشورهای غربی و عربی متهم است، از وجود باند دلالی دختران ایرانی توسط مدیر «جم تی‌وی» در دبی و لندن پرده برداشت و گفت: “این آدم دلال شبکه‌های فروش دختران ایرانی است. سوابقش موجود است. پرونده‌ای که من آمدم و راجع به فروش دختران ایرانی افشا کردم در رابطه با همین موضوع بود. بنده تنها کسی بودم که آگهی ۴۰ هزار دلاری فروش دختران در دبی را نپذیرفتم … کسانی که خودشان دستشان به این کار (فروش دختران ایرانی) آلوده است و از این خلاء سوء استفاده می‌کنند و برای سقوط اخلاق در جامعه روابط جنسی و فیلم‌های رختخوابی را به جامعه می‌کشند، بی‌هدف نیست و طبق سناریویی از پیش تعیین شده است …”

شهرام-همایون-4

شهرام همایون

گفتنی است، شبکه‌های منتسب به «جم تی‌وی» همیشه از طرف اکثر مخاطبان داخلی به دلیل پخش سریال‌ها و فیلم‌های نامناسب و ناهنجار با فرهنگ اسلامی-ایرانی مورد انتقاد بوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر تلویزیون ضدفرهنگی «جم تی‌وی» می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۱ دیدگاه

  1. آقای عرفانی مجری شبکه دیدگاه است

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme