https://telegram.me/empireoflies

افشاگری: ارتباط مشاوران «ربع پهلوی» با رژیم صهیونیستی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: معمولاً در هر ماه و حتی هفته‌ای شاهد افشاگری‌های عناصر اپوزیسیون علیه یکدیگر هستیم که طی آن از فساد اخلاقی، مالی و یا مزدوری یکدیگر برای سرویس‌ها جاسوسی غربی علیه منافع ملی مردم ایران می‌گویند.

این‌بار هم «امید شریفی دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد به افشاگری علیه اطرافیان «ربع پهلوی» دست زن و آنها را مرتبط و مواجب‌بگیر رژیم صهیونیستی دانست و تصریح کرد: “در حال حاضر چند تیم تحلیل‌گر سیاسی در رسانه‌ها برای اسرائیل کار می‌کنند! … تیم مهدی جلالی تهرانی که تازگی‌ها «جریان سوم» را راه‌اندازی کردند با واسطه برای اسرائیل کار میکنند …”

این اپوزیسیون مقیم سوئد، بعد از مرتبط دانستن «مهدی جلالی تهرانی» با عوامل رژیم صهیونیستی، «شهریار آهی» مشاور «ربع پهلوی» از دهه ۶۰ را هم مزدور اسرائیل دانست و گفت: “… تیم شهریار آهی مستقیم با پولهای صهیونیستی سالهاست در میدان می‌باشند. از این تیم میتوان به «رامین پرهام» اشاره کرد که سالها در تلاویو زندگی کرده است، این گروه بسیار باهوش هستند و میدانند برای پیشبرد اهدافشان بایستی به سوی جوانان خوشتیپ بروند و آنان را جذب کنند. یکی از این جوانان که از سال ۲۰۰۹ با این تیم همکاری میکند «دامون گلریز» می‌باشد. دامون پسری خوش چهره ایست که پس از سالها فعالیت با آهی و پرهام اکنون از طریق رانت این دو فرد بر روی شخصیتش در رسانه‌ها دارد کار می شود. در حال حاضر سه پایگاه نفوذ اسرائیل در بی‌بی‌سی، مهدکودک من‌وتو و برنامه «علیرضا میبدی» از دامون در حال ساخت یک شخصیت برجسته سیاسی هستند.”

«امید دانا» در ادامه با بیان اینکه حقوق‌بگیران رژیم صهیونیستی مشاوران «ربع پهلوی» هستند، گفت: “فصل مشترک تیم آهی مشاوره یعنی خود شهریارآهی، رامین پرهام و دامون گلریز مشاوره به رضادیبا است. هر سه این افراد در کارنامه خودشان کار کردن در دفتر رضادیبا را دارا می باشند!

با آنکه از گذشته اسناد زیادی از ارتباط «ربع پهلوی» با سرویس‌های جاسوسی منتشر شده و معلوم گشته که او از دهه ۶۰ شمس از سازمان سیا حقوق ماهانه داشته، اما افشاگری اخیر درباره مشاوران فرزند منتسب به شاه معدوم بیش از پیش نشان می‌دهد که چرا او در سالهای اخیر بیش از پیش پیرو سیاست‌های دولت‌های استکباری بخصوص آمریکا و اسرائیل شده و علیه منافع ملی مردم ایران سخن گفته و عمل می‌کند.

گفتنی است، «ربع پهلوی» در سالهای اخیر بارها به‌طور مخفیانه به سرزمین‌های اشغالی سفر کرده و با بسیاری از چهره‌های صهیونیستی دیدار داشته که دیدار با «شلدون آدلسون» سرمایه‌دار صهیونیست و حامی حمله اتمی به ایران یکی از این افراد است.

انتهای متن/

معمولاً در هر ماه و حتی هفته‌ای شاهد افشاگری‌های عناصر اپوزیسیون علیه یکدیگر هستیم که طی آن از فساد اخلاقی، مالی و یا مزدوری یکدیگر برای سرویس‌ها جاسوسی غربی علیه منافع ملی مردم ایران می‌گویند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme