https://telegram.me/empireoflies

افسردگی شدید مجری «صدای آمریکا»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «آرش سیگارچی» از عوامل شبکه دولتی «صدای آمریکا» است که کار خود را با خبرنگاری در نشریات ورزشی محلی آغاز کرد و در دوران دانشجویی در تهران برای روزنامه‌های اصلاح‌طلب گزارش تهیه می‌کرد.

سیگارچی در دوران حضور در ایران نیز با سوءاستفاده از آزادی کشور، به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی دست زد و در وبلاگی که راه‌اندازی کرد با تکرار ادعاهای رسانه‌های فارسی‌زبان ضدانقلاب خارج‌نشین علیه جمهوری اسلامی پرداخت و بعدها به‌سبب سیاه‌نمایی در این وبلاگ، پس از خروج از کشور، جوایز متعددی از دولت‌های غربی دریافت کرد.

«آرش سیگارچی» نمونه عیان افرادیست که شیفته فرهنگ و تمدن پوشالی غرب شدند. آن‌ها سال‌ها در راه رسیدن به قبله آمال خود، یعنی آمریکا، مشق کردند و در این راه به هر اقدامی، حتی خیانت به وطن دست زدند.

سیگارچی دارای وضعیت خانوادگی مناسبی هم نبوده و نیست. خانواده وی هم مصداق ذوق‌زدگی و سرسپردگی به فرهنگ آمریکایی هستند. با رفتن «آرش سیگارچی» به آمریکا، به تدریج دو برادر دیگر او به نام‌های افشار و آرمان هم راهی آمریکا شدند.

جالب این که، بعد از داستان‌سرایی‌ها و مظلوم‌نمایی «آرش سیگارچی» درباره تحت فشار بودن مادرش در ایران، عکس‌هایی از او و مادرش در آمریکا منتشر شد و دروغ‌پردازی‌های او بیش از پیش آشکار گشت.

با کوچ همه اعضای این خانواده به آمریکا، پدر بیمار و سالخورده آن‌ها، که از نوازندگان قدیمی گیلان بود، در نهایت تنهایی و دلشکستگی ماند تا از دنیا رفت. او در اواخر عمر، به شدت از دوری فرزندان و جدا شدن همسرش غمگین بود و از آرش گلایه داشت که با سیاست‌بازی‌هایش خانواده را از هم پاشیده است.

سیگارچی که بعد از رفتن از ایران در سال ۸۵، طبق معمول بیشتر روزنامه‌نگاران خارج شده از کشور، با سفارش «مسعود بهنود» به مدت یک سال در وب‌سایت ضدانقلاب «روزآنلاین» به کارآموزی مشغول بود، بلافاصله جذب «صدای آمریکا» شد و مزد سال‌ها زحمت در راه رسیدن به محبوب را گرفت.

«آرش سیگارچی» در ایام فتنه ۸۸، به شدت در زمینه تحریک فتنه‌گران به حضور خیابانی مشغول بود و با باز گذاشتن تلفن‌های این شبکه ضدانقلاب به روی فتنه‌گران، به بهانه پوشش لحظه به لحظه تجمعات، خط دولت آمریکا برای براندازی را پیگیری می‌کرد، اما خدمات متعدد او به رسانه دولت آمریکا سود چندانی برایش نداشت و در زندگی شخصی‌اش هم موفق نبود. به‌طوری که چند ماه پیش پس از ایجاد محدودیت و فشارهای بسیاری که به همسرش آورد، در نهایت همچون زندگی پدر و مادرش که به طلاق انجامید، همسرش را ناچار به طلاق کرد.

وی اکنون به‌تنهایی در خانه کوچک خود در حاشیه شهر واشینگتون، از راه خیانت به کشورش و خدمت به دشمنان ایران روزگار می‌گذراند و این تنهایی منجر به افسردگی‌اش شده است؛ به‌طوری که چند روز پیش در صفحه فیسبوکش نوشت: “می‌دونستی تنهایی کشنده است؟ …”

با توجه به سابقه خودکشی در بین عوامل رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه و بی‌اعتقادی سیگارچی به اصول و مبانی دینی و گرایش او به پوچ‌گرایی، بعید نیست که در سالها یا حتی ماه‌های آینده خبر خودکشی او را نشنویم.

انتهای پیام/

«آرش سیگارچی» از عوامل شبکه دولتی «صدای آمریکا» است که کار خود را با خبرنگاری در نشریات ورزشی محلی آغاز کرد و در دوران دانشجویی در تهران برای روزنامه‌های اصلاح‌طلب گزارش تهیه می‌کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme