https://telegram.me/empireoflies

افسران صهیونیست: زنان نمی‌گذارند ما پیروز شویم!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ جمعی از افسران ارتش رژیم صهیونیستی گفتند که زنان مانع پیروزی ارتش می‌شوند و آن‌ها جایگاهی در ارتش ندارند.

به گزارش روسیا الیوم، جمعی از افسران ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی با ارسال نامه‌ای به گادی آیزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش، خواستار توقف خدمت زنان در یگان‌های جنگی شدند.

در این نامه که امروز پنجشنبه از سوی رسانه‌های صهیونیست منتشر شد، آمده است: در سال‌های گذشته فرماندهی ارتش اسرائیل، حضور زنان در یگان‌های جنگی را تقویت کرده است و این در حالی است که بیانیه‌های صادر شده از سوی خود ارتش، بر بی‌فایده بودند این اقدام تاکید دارد.

این افسران صهیونیست با اشاره به افزایش تجاوزها و آزار و اذیت‌های جنسی در میان نظامیان گفتند که این اقدامات، مانع پیروزی ارتش در عملیات‌های جنگی می‌شود.

این افسران همچنین گفتند که زنان مانع پیروزی ارتش می‌شوند و آن‌ها جایگاهی در ارتش ندارند.

این در حالی است که ستاد مشترک ارتش اسرائیل تاکید کرده است به کارگیری زنان در یگان‌های جنگی را ادامه خواهد داد.

چند ماه قبل، یک خاخام صهیونیست، تصمیم ارتش “اسرائیل” برای اجازه دادن به زنان نظامی صهیونیست برای پیوستن به واحدهای زرهی و حضور در کنار نظامیان مرد در داخل تانک‌ها را رسوایی اخلاقی جدید ارتش اشغالگر توصیف کرد.

وی افزود: “ایده فعالیت دختران و زنان نظامی در داخل تانک‌ها در کنار مردان برای همه ما سؤال برانگیز است”.

انتهای پیام/تسنیم

جمعی از افسران ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی با ارسال نامه‌ای به گادی آیزنکوت رئیس ستاد مشترک ارتش، خواستار توقف خدمت زنان در یگان‌های جنگی شدند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme