https://telegram.me/empireoflies
بر اساس نتایج یک تحقیق، استعمال مواد مخدر میان دانش‌آموزان آمریکایی در یک سال اخیر دست‌کم۲۰ درصد افزایش یافته است.

افزایش ۲۰ درصدی استعمال مواد مخدر میان دانش‌‌آموزان آمریکایی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبر اساس نتایج به دست آمده از یک مطالعه، استعمال مواد مخدر میان دانش‌آموزان آمریکایی طی یک سال اخیر حداقل ۲۰ درصد افزایش یافته است.

گزارش‌های جدید نیز نشان داده است، مصرف مواد مخدر صنعتی از سال ۲۰۰۶ تاکنون ۶ برابر رشد کرده و این در حالیست که میزان مرگ و میر در اثر اوردوز هروئین، ۳ برابر افزایش یافته است.

به گفته کارشناسان، مرگ و میر در میان نوجوانان، بخش کوچکی از مرگ و میر در اثر مصرف مواد مخدر در سطح ملی است و اگر به طور کلی در نظر بگیریم، مرگ و میر نوجوانان تنها ۲ درصد از آمار مرگ در اثر سوء استفاده از مواد مخدر را به خود اختصاص می‌دهد.

محقق ارشد و نویسنده این پژوهش می‌گوید: «‌نرخ استعمال مواد مخدر میان دختران نوجوان آمریکایی رشد عجیبی داشته است».

به گفته استاد دانشکده پزشکی دانشگاه براون، نرخ استفاده از مواد مخدر صنعتی در نوجوانان دختر، ۳۵ درصد نسبت به سال ۲۰۱۵ رشد کرده است.

بر اساس گزارش مرکز ملی آمار بهداشت آمریکا، مصرف بیش از اندازه مواد مخدر در میان نوجوانان آمریکایی مهم‌ترین علت مرگ ناگهانی آنها بوده است.

به گفته این مرکز، رشد مصرف دارو‌های خانواده «اکسی کدون» (مخدر‌های ضد درد)، هروئین و «فنتانیل‌ها» (مخدر‌های بیهوشی) عامل اصلی مرگ نوجوانان در آمریکا بوده است.

انتهای پیام/فارس

بر اساس نتایج یک تحقیق، استعمال مواد مخدر میان دانش‌آموزان آمریکایی در یک سال اخیر دست‌کم۲۰ درصد افزایش یافته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme