https://telegram.me/empireoflies
در حال حاضر رئیس جمهور پیشین ایران محمود احمدی نژاد آماده است تا جایگزین حسن روحانی بشود و به نظر می رسد که همه چیز محیا شده است تا یک رئیس جمهور اصولگرا در سال ۲۰۱۷ روی کار بیاید.

افزایش چشمگیر محبوبیت آیت‌الله خامنه‌ای و ژنرال سلیمانی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: اندیشکده گیت استون (Gatestoneinstitute) در گزارشی با عنوان “محبوبیت آقای خامنه ای و سپاه ایران در حال افزایش است” به انتخابات مهم ریاست جمهوری ایران اشاره کرد و نوشت: طبق آخرین نظرسنجی ها، شمار اصولگرایان و حامیان آنها در ایران در  حال افزایش است. به نظر می رسد اکنون که تحریم ها هم برداشته شده اند، پایگاه اجتماعی را برای یک رئیس جمهور اصولگرا که جایگزین حسن روحانی بشود، آماده شده است.

این اندیشکده نوشت: «در حال حاضر رئیس جمهور پیشین ایران محمود احمدی نژاد آماده است تا جایگزین حسن روحانی بشود و به نظر می رسد که همه چیز محیا شده است تا یک رئیس جمهور اصولگرا در سال ۲۰۱۷ روی کار بیاید. محبوبیت حسن روحانی و ایستادگی وی چیزی نیست که بتوان روی آن خیلی حساب باز کرد و تنها امید روی موضوع اقتصادی بود که این موضوع نیز خیلی موفقیت آمیز نبوده است. اکثریت مردم ایران در زمان انتخابات ایران به وعده های اقتصادی حسن روحانی باور داشتند و ۶۳ درصد از ایرانی ها در زمان انجام توافق هسته ای باور داشتند که آنها بزودی شاهد بهتر شدن اوضاع اقتصادی خواهند شد، در حالیکه گزارش ها نشان می دهد که در حال حاضر ۷۴ درصد از ایرانی ها بر این باورند که بهبود اقتصادی را در یکسال اخیر شاهد نبوده اند.»

گیت استون افزود: «شمار مواردی که اکنون موجب کند شدن رشد اقتصادی شده است، شامل سطح بالای بیکاری، دولتی بودن بسیاری از فعالیت های اقتصادی، بالا بودن فساد اقتصادی، نبود فرصت اقتصادی برای عموم مردم، فاصله طبقاتی زیادی بین سطوح جامه می باشد. رهبر ایران نیز اکنون مقصر اصلی اوضاع اقتصادی ایران را، آمریکا و غرب میداند و بر این باور است که آمریکا اجازه نمی دهد که ایران با وجود رفع تحریم ها، از اوضاع اقتصادی نفع ببرد. در حال حاضر سخنرانی های رهبر ایران بسیاری تاثیر گذار می باشد و طبق جدیدترین نظرسنجی ها ۷۵ درصد از مردم ایران بر این باورند که آمریکا مقصر اصلی مشکلات اقتصادی در ایران است.»

این اندیشکده افزود: «این درست است از زمان انجام توافق هسته ای، نرخ بیکاری در ایران از ۱۰٫۸ درصد به ۱۲ درصد افزایش یافته است و گفتنی است که در زمان ریاست جمهوری حسن روحانی، نرخ بیکاری ایران دو درصد افزایش یافته است. نظرسنجی ها نیز نشان میدهند که محبوبیت احمدی نژاد در حال افزایش است.»

گیت استون در پایان نوشت: «درنهایت باید گفت فرد دیگری که در ایران از جذابیت زیادی برخوردار است و دارای احترام زیادی می باشد، ژنرال قاسم سلیمانی است. محبوبیت وی در یکسال اخیر به شدت افزایش یافته است. همچنین باید گفت محبوبیت اصولگرایان دیگری چون محمد باقر قالیباف و علی لاریجانی نیز افزایش یافته است و این امر می تواند انتخاب دوباره حسن روحانی را به خطر بیاندازد. اکنون بنظر می رسد که تاکنون کمپین اصولگرایان در انتخابات آینده شانس بیشتری را خواهد داشت.»

انتهای پیام/جام نیوز

در حال حاضر رئیس جمهور پیشین ایران محمود احمدی نژاد آماده است تا جایگزین حسن روحانی بشود و به نظر می رسد که همه چیز محیا شده است تا یک رئیس جمهور اصولگرا در سال ۲۰۱۷ روی کار بیاید.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. سلام ما به رهبر بزرگوار برسانید.به عشق سید علی در انتخابات شرکت میکنیم .

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme