https://telegram.me/empireoflies

افزایش شمار قربانیان بردگی مدرن در انگلیس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغابعاد جرایم مرتبط با بردگی مدرن در انگلیس، قاچاق انسان، کار و روسپیگری اجباری بسیار وسیع‌تر از آن است که پیش‌تر تصور می‌شد و شمارش به ده‌ها هزار نفر می‌رسد.

بر اساس گزارش گاردین، به نقل از آژانس جرایم ملی (NCA) دامنه بردگی اجباری در انگلیس از فعالیت یک باند روسپیگری رومانیایی که سالانه ۵ میلیون یورو از این راه عاید خود می‌کند تا قاچاق دختری ۱۲ ساله به انگلیس با هدف کار در خانه و همراهی کودکان صاحب خانه به مدرسه را در بر می‌گیرد.

قربانیان اغلب از کشورهای اروپای شرقی، ویتنام و نیجریه هستند و شمارشان به لحاظ جنسیتی، یعنی زن یا مرد بودن، تقریباً برابر است.

به گفته آژانس جرایم ملی در حال حاضر بیش از ۳۰۰ عملیات پلیسی علیه جرائم مرتبط با بردگی مدرن در انگلیس در جریان است.

این سازمان می‌گوید که به احتمال زیاد و در زندگی روزانه خود با موارد بردگی مدرن مواجه می شویم و شاید موارد آنقدر محسوس نباشند.

این سازمان کمپینی را در آگاهی رسانی به شهروندان به راه انداخته و از آنان می‌خواهد تا موارد مشکوک مرتبط با بردگی مدرن را به این سازمان گزارش دهند.

گروهی از زنان و دختران قربانی که با وعده و وعید زندگی بهتر به انگلیس آورده می‌شوند، در نهایت چیزی برایشان باقی‌ نمی‌ماند و به روسپیگری اجباری واداشته می‌شوند.

گروهی دیگر در کارواش‌ها، کارهای ساختمانی و کشاورزی و یا فرآورده‌های غذایی و یا کشت و تولید ماری جوانا به کار گرفته می شوند، با حداقل حقوق و در شرایط نامناسب.

«ویل کر» از مدیران آژانس جرایم ملی از دختر ۱۲ ساله رومانیایی می‌گوید که توسط پدرش فروخته شده یا وی بنوعی در روند قاچاق دخترش دخیل بوده و دست داشته، در کنترل مرزی از دست قاچاقچیان نجات داده شد.

«ویل کر» می‌گوید که بنا بر تحقیقات سازمان متبوعش «افرادی هستند که هر آن در انگلیس استثمار می شوند» که «تمام ابعاد و جزییات آن هنوز معلوم نیست.»

وی افزود: “بردگی مدرن، سوء استفاده از انسانها و استثمار آنها در هر شهر بزرگ یا تقریبا بزرگ انگلیس اتفاق می‌افتد.”

انتهای پیام/تسنیم

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

شمار قربانیان بردگی مدرن در انگلیس به ده‌ها هزار نفر می‌رسد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme