https://telegram.me/empireoflies

افزایش شعله‌های جنگ قدرت بین «ربع پهلوی» و «امید دانا»

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روزهای آتش اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون آنقدر شعله‌ور شده که کار به دادگاه و شکایت علیه یکدیگر نیز کشیده است.

برای نمونه پس از آنکه چند روز پیش «امید شریفی دانا» لیدر سلطنت‌طلبان اروپا و بخصوص سوئد با ساختن برنامه‌ای اینترنتی، به «داریوش اقبالی» خواننده لس‌آنجلسی حمله کرد، بسیاری از عناصر اپوزیسیون و لس‌آنجلسی‌ها به این سلطنت‌طلبِ تندرو حمله کردند و وی را حتی تهدید به قتل نمودند.

یکی از افرادی که شدیداً به «امید دانا» حمله کرد، «علیرضا امیرقاسمی» مدیر شبکه لس‌آنجلسی طپش و برگزار کننده کنسرت‌های بسیاری از خوانندگان لس‌آنجلسی بود که از داریوش حمایت نمود و «امید دانا» در جواب در صفحه فیسبوکش نوشت: “علیرضا امیرقاسمی بابت اینکه داریوش اقبالی گوشه چشمی بهش بندازه و زین پس در کنسرتهایش بازیش بدهد، در دفاع از وی و بر علیه تیم رودست سخنان مضحکی را بیان کرد و جالب اینجا بود رسما و نفهمیده، محتوای مستند را کاملا تایید نمود …”

اما فشارها به «امید دانا» به همین‌جا پایان نیافت و وی که این روزها به‌سرعت جای «ربع پهلوی» را در بین سلطنت‌طلبان می‌گیرد، در صفحه فیسبوکش از شکایت مدیران شبکه «من و تو» (کیوان و مرجان عباسی) و «علیرضا امیرقاسمی» از او به مدیریت سایت یوتیوب و حذف برخی از ویدئوهایش خبر داد و در پاسخ نوشت: “پس از مرجان و کیوان عباسی (مدیر من و تو) حالا علیرضا امیرقاسمی از ما شکایت کرده و ویدیو یوتیوب ما را حذف نموده. برایم جالب است اینان هنوز نمی‌دانند در عصر ارتباطات نمی‌توان صدای کسی را سانسور کرد، به هر روی در هر دو مورد ما با قدرت پیروز خواهیم بود و درس عبرتی به این ناقضان حق آزادی بیان خواهیم داد … بسیار خشنودم گفتارمان به قدری با سند و درست است که اینان بجای پاسخگویی از حربه‌های دیگری برای خاموش کردن ما بهره می‌برند”

عناصر اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی برای تضعیف و تخریب یکدیگر، به خودشان هم رحم نمی‌کنند و به گذشته هم رجوع کرده و از خانواده همدیگر مایه می‌گذارند. مانند «امید دانا» که با اشاره به سوابق پدر «علیرضا امیرقاسمی» می‌نویسد: “آقای امیرقاسمی دوباره تکرار کرد پدرش در ساواک بالاتر از حتی جناب پرویز ثابتی رئیس اداره سوم ساواک بوده است! دوستان خیلی واضح بگویم، پدر امیرقاسمی در ساواک در بخش تشریفات بودند و در واقع یک درجه بالاتر از آبدارچی و کارشان این بوده وقتی مهمانهای خارجی بویژه شیخ‌نشین‌های حوزه شاخاب پارس به ایران می‌آمدند، پدر ایشان سور و سات خوشگذرانی آنان را تامین می‌کرده است … آقای امیرقاسمی براستی ارزش داره بخاطر اینکه داریوش گوشه چشمی به شما داشته باشد و در کنسرت‌های آنچنانی‌اش شما را بازی بدهد، اینچنین آبروی پدر خود را می‌برید؟ پدری که خود شما طبق شهادت خیلی‌ها در لس آنجلس از خانه بیرون کردید و … وقتی میگم فاضلابها به یک جا ختم می‌شوند همینه …”

تصویر از صفحه فیسبوک «امید دانا»

این سخنان «امید دانا» هم دلیل دیگری بود تا حملات به او بیش از پیش افزایش یابد. «ربع پهلوی» شاهزاده ناکام پهلوی که پس از شکست در پروژه «شورای ملی ایران»، با فشارهای زیادی از سوی مخالفین بخصوص سلطنت‌طلبان از جمله «امید دانا» مواجه بود، در ماه‌های گذشته از طریق افراد واسطه مانند «احمد فراستی» ضدانقلاب ساکن آمریکا و یکی از مدیران ساواک در دوران رژیم پهلوی از «امید دانا» خواست تا حملات علیه او را متوقف کند و دست از رقابت بر سر قدرت و کسب محبوبیت در بین سلطنت‌طلبان بردارد.

اما گویا شکایت‌های پشت‌سرهم از «امید دانا» و تهدید کردن او به قتل، یکی از نتایج رقابت و جنگ قدرت این سلطنت‌طلب مقیم سوئد با شاهزاده ناکام و ورشکسته پهلوی است که هر روز در حال تسخیر جایگاه «رضا ربع پهلوی» در بین سلطنت‌طلبان خارج‌نشین است؛ سلطنت‌طلبانی که از شاهزاده تنبل و ناامید و بی‌تحرک خسته شده و به‌جوان با تحرک و نترس و حتی تندرویی به نام «امید دانا» دل خوش‌کرده‌اند.

به وجود روال موجود، بعید نیست اختلافات داخلی بین سلطنت‌طلبان در ماه‌ها و سالهای آینده به جاهای باریک‌تری بکشد و هر یک از آنها در پی حذف فیزیکی دیگری برآید.

انتهای پیام/

این روزهای آتش اختلاف و درگیری بین عناصر و گروه‌های مختلف اپوزیسیون آنقدر شعله‌ور شده که کار به دادگاه و شکایت علیه یکدیگر نیز کشیده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme