https://telegram.me/empireoflies
یک مطالعه جدید نشان داد سن پدر شدن مردان آمریکایی تا ابتدای سال ۲۰۱۶ از ۲۷ سال به ۳۱ سال رسیده و این روند همین‌طور با افزایش روبه رو است.

افزایش سن پدر شدن مردان در‌ آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبر اساس نتایج حاصل از یک مطالعه، سن باروری در مردان آمریکایی نسبت به ده‌های اخیر بالاتر رفته و همین موضوع موجب افزایش بیماری‌ها شده است.

تحقیقات نشان داده است، سنّ پدر شدن مردان آمریکایی از ۲۷ سال به ۳۱ سال تا ابتدای ۲۰۱۶ رسیده و این روند همین‌طور با افزایش روبه رو است؛ ضمن اینکه دولت آمریکا نیز برای مهیا شدن شرایط فرزندآوری زوج‌ها هیچ اقدامی نمی‌کند.

محققان دانشگاه استنفورد به این نتیجه رسیده‌اند که هر چه سن بالاتر رود، امکان باروری کاهش می‌یابد؛ ضمن اینکه باروری در سنّ بالا خطرات بالقوه‌ای را برای کودکان پدید می‌آورد. 

سرپرست ارشد و نویسنده این تحقیق، مایکل آیزنبرگ می‌گوید: «‌مردان بیش از زنان به پیامدهای انتخاب خود فکر می‌کنند؛ فرزندآوری در شرایطی که فرد بیکار است، توان پرداخت اجاره‌خانه ندارد و نمی‌تواند ابتدایی‌ترین نیازهای فرزندش را برطرف کند، در آمریکا ریسک محسوب می‌شود و همین موضوع موجب شده است تا هر سال نرخ باروری با افزایش روبه رو باشد».

این مطالعه مشخص کرد، نرخ مردانی که در سن ۴۰ سالگی و یا بالاتر پدر می‌شوند،تا پایان سال ۲۰۱۵ از ۴ درصد به ۹ درصد افزایش یافته است؛ ضمن اینکه در گذشته مادرها نیز جوان بوده‌اند اما الآن تفاوت سنی با پدران ندارند یا اگر دارند بسیار کم است و همین مسئله موجب شده تا کودکان آمریکایی در معرض خطر بسیاری از بیماری‌ها قرار بگیرند. 

انتهای پیام/فارس

یک مطالعه جدید نشان داد سن پدر شدن مردان آمریکایی تا ابتدای سال ۲۰۱۶ از ۲۷ سال به ۳۱ سال رسیده و این روند همین‌طور با افزایش روبه رو است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme