https://telegram.me/empireoflies

افزایش حمایت از «تجزیه‌طلبی» ایران در تلویزیون شهرام همایون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغایالات متحده از سال‌ها پیش با سرمایه‌گذاری بر روی افراد مشخصی در اپوزیسیون بارها تلاش کرده دست به تجزیه ایران بزند که شامل افرادی مانند علیرضا نوری‌زاده، عبدالله مهتدی، رضا پهلوی، مصطفی هجری، کریم عبدیان و رضا حسین‌بر است.

در این راستا افرادی در میان اپوزیسیون امثال افرادی مانند شهرام همایون بودند که علی‌رغم مخالفت با حکومت ایران حاضر به تجزیه ایران نبودند که البته در عمل چنین مشاهده نمی‌شود.

برای نمونه در یکی از برنامه‌های تلویزیون «کانال یک» عناصری از گروهک تروریستی پژاک حضور یافتند که علنا و به صراحت از تجزیه ایران صحبت به میان آوردند.

دانلود

تناقض صحبت‌ها و رفتارهای عینی شهرام همایون زمانی بیشتر مشخص می‌شود که در همین روزهای اخیر، بار دیگر با دعوت از یکی دیگر از اعضای یکی از گروهک‌های تروریستی صحبت‌های دروغین خود را نقض کرد.

میهمان برنامه کسی نیست جز «کاوه آهنگری» که از عناصر اپوزیسیون است که سال‌هاست از طرفداران و سران گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب دموکرات کردستان ایران است. در سال‌های اخیر بسیاری از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه برای حمایت از گروه‌های تجزیه‌طلب و قومیت‌گرا از سران این گروهک‌ها در برنامه‌های خود استفاده می‌کنند که «کاوه آهنگری» یکی از این افراد است.

آهنگری در مرداد ماه ۱۳۹۵ در مصاحبه با شبکه دولتی «صدای آمریکا» ضمن حمایت از مشی مسلحانه گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان، علیه کشورمان ادعاهایی را مطرح نمود. پس از این سخنان ضدایرانی، به سرعت این تجزیه‌طلب به یکی از مجری-کارشناسان ثابت شبکه «من و تو» تبدیل شد.

همچنین وی از دوران نوجوانی با تشکیلات مخفی گروهک تروریستی موسوم به «حزب دموکرات کردستان ایران» آشنا شد و گفته که یکی از دغدغه‌های ایجاد اتحاد در بین گروه‌های تجزیه‌طلب است. آهنگری تاکنون بارها از مشی مسلحانه گروه‌های تجزیه‌طلب حمایت کرده است.

بیشتر بخوانید

حمایت کارشناس «من و تو» از تجزیه ایران!

انتهای پیام/

برای نمونه در یکی از برنامه‌های تلویزیون «کانال یک» عناصری از گروهک تروریستی پژاک حضور یافتند که علنا و به صراحت از تجزیه ایران صحبت به میان آوردند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme