https://telegram.me/empireoflies

افزایش جُرم و جنایت در انگلیس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبنابر گزارش اداره آمار انگلیس جرائم خشونت‌آمیز از جمله قتل و آسیب های جسمی به طور خاص در این کشور افزایش یافته‌اند و کارآمدی نیروهای پلیس نیز به پایین ترین میزان آن سقوط کرده است. شرایط تیره و تار است. حملات با استفاده از چاقو یا سلاح سرد سال گذشته با افزایش شانزده درصدی به چهل هزار و ۱۴۷ مورد افزایش یافت. افزایش این نوع جرائم در مقایسه با جرائم با سلاح گرم که تنها دو درصد بود و ۶ هزار و ۴۹۲ مورد را شامل می‌شدند، بسیار قابل ملاحظه است.

پلیس انگلیس هشدار داده است به خشونت های ناشی از حملات بسیار شدید با استفاده از چاقو افزوده شده است و به گزارش ایندیپندنت، قربانیان چنین حملاتی معمولا هدف چندین ضربه چاقو از نواحی مختلف قرار می گیرند.

نرخ کلی قتل، کشتار و حملات مرگبار در انگلیس به استثنای حملات تروریستی روی هم رفته دوازده درصد افزایش یافته است.

آمار سرقت مسلحانه نیز با افزایش سه درصدی به هفتاد و هفت هزار و ۱۰۳ مورد رسیده است. از سوی دیگر آمار دزدی با افزایش شش درصدی به ۴۳۵ هزار و ۵۳۷ مورد رسیده است.

بنابر این گزارش، پلیس انگلیس حدود نیمی از همه پرونده ها – چهل و هشت درصد – را بدون یافتن هر گونه مظنون مختومه اعلام کرده است. این آمار به طور خاص در مورد جرائم سرقت، ۷۵ درصد است.

آمار نگران کننده دیگر این است که تنها در ۹ درصد موارد، مظنونان به دادگاه احضار می شوند. به عبارت دیگر در انگلیس از هر ده پرونده تنها یک پرونده به مرحله احضار مظنونان یا متهمان می رسد.

چشم‌انداز فوق، زمانی نگران‌کننده‌تر می شود که به کاهش شمار افسران پلیس از ۱۲۳ هزار و ۱۴۲ نفر در سال گذشته به ۱۲۲ هزار و ۴۰۴ نفر نیز اشاره کنیم. تعداد افسران پلیس در انگلیس و ولز در مقایسه با سال ۲۰۱۰ بیست هزار نفر کم شده است. این درحالی است که شمار کارکنان پلیس در مجموع افزایش یافته است.

آمبر راد، وزیر سابق کشور انگلیس در ماه آوریل به شدت به خاطر عدم مرتبط دانستن آمار فزاینده جرم و جنایت در این کشور با کاهش شمار افسران پلیس مورد انتقاد قرار گرفت.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

بنابر گزارش اداره آمار انگلیس، کاهش شمار افسران پلیس باعث شده است میزان جُرم و جنایت در انگلیس و ولز افزایش یابد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme