https://telegram.me/empireoflies

افزایش دامنه‌دار اختلافات میان سلطنت‌طلبان و منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحواشی گردهمایی گروهک تروریستی منافقین در پاریس پس از گذشت چند هفته از این نشست هنوز به قوت خود باقی است.

در روزهای منتهی به برگزاری این گردهمایی رضا ربع پهلوی در یکی از مصاحبه‌های خود با شبکه بلومبرگ گروهک منافقین را مورد حمله خود قرار داد، تا جایی که اشاره می‌کند: “این یک رویای خیالی است که آمریکا از مجاهدین خلق حمایت کند، گروهی که نزد بیشتر ایرانیان منفور هستند زیرا در جنگ ایران و عراق با پشتیبانی صدام به ایران حمله کردند.”

در این‌باره بیشتر بخوانید:

حمله ربع پهلوی به گروهک تروریستی منافقین/منافقین نزد بیشتر ایرانیان منفور هستند

این جملات تند که موج تازه‌ای از اختلافات گسترده و درگیری میان احزاب و گروه‌های سیاسی اپوزیسیون خارج از کشور را موجب شد، سازمان منافقین را واداشت با انتشار یادداشتی به شدت رضا پهلوی را مورد حمله قرار دهد.

سازمان تروریستی منافقین در پاسخ به اظهارات رضا پهلوی در مصاحبه با شبکه خبری بلومبرگ عنوان کرد که این سازمان بزرگ‌ترین چالش نظام جمهوری اسلامی به شمار می‌آید و رضا پهلوی چندان مهم و تاثیر گذار نیست.

در این‌باره بیشتر بخوانید:

جواب دندان شکن منافقین به اظهارات رضا پهلوی در جریان مصاحبه با شبکه خبری بلومبرگ

اما این پایان درگیری‌های اخیر میان سلطنت‌طلبان و منافقین نبوده است، چرا که سایت سلطنت‌طلب و نزدیک به ربع پهلوی «کیهان لندن» اخیرا در یادداشتی بار دیگر به گردهمایی مضحک این گروهک حمله کرده است.

در بخش‌هایی از این یادداشت آمده است: “پیام اصلی این سخنرانی که از سوی مریم رجوی بر آن تاکید می‌شد این بود که این سازمان و تشکیلات تنها آلترناتیو دمکراتیک و جانشین اصلی برای دوره‌ی بعد از رژیم جمهوری است. مریم رجوی در تشریح نشانه‌های «دوران سرنگونی» از جمله گفت «مهمترین نشانه دوران سرنگونی به ‌دست آمده و آن پیوند میان خشم محرومان و ستمزدگان با مقاومت سازمان‌یافته است.» منظور از مقاومت سازمان‌یافته، همان سازمان مجاهدین خلق است. حال آنکه با وجود ویدئوهای متعدد که از تظاهرات در ایران منتشر شده است، هیچگاه هیچ شعار یا نشانه‌ای در حمایت از این تشکیلات دیده نشده است چه برسد به تائید گفته‌های این سازمان که مدعی است سازماندهی این اعتراضات را به عهده دارد!”

در بخشی دیگر از این یادداشت آمده است که: “سازمان مجاهدین خلق البته با تبلیغات وسیع در تلاش است تا اعتراض مردم را هرچه بیشتر به سوی خشونت و درگیری مسلحانه سوق دهد. برای این تشکیلات مرگ شهروندان ایرانی  و ویرانی زیرساخت‌های شهری اهمیتی ندارد، آنچه مهم است کسب قدرت به هر قیمت است. بنابراین دامن زدن به خشونت بیشتر و جنگ مسلحانه پایه اصلی استراتژی این تشکیلات است.”

کیهان لندن با اشاره به درگیری‌های داخلی این گروهک نوشت: “در سه دهه گذشته هزاران نفر از اعضای سازمان مجاهدین و ده‌ها شخصیت و یا حزب و تشکیلات سیاسی از شورای ملی مقاومت، تشکیلات دست‌ساز سازمان مجاهدین خارج شدند.”

در پایان باید گفت درگیری‌های اخیر در اپوزیسیون به خصوص میان سلطنت‌طلبان و گروهک منافقین بیشتر به دلیل سیاستی است که دونالد ترامپ در قبال ایران پیش گرفته است. بسیاری از گروه‌ها و احزاب سیاسی برای جلب نظر سیاستمداران آمریکایی به داستان سرایی درباره خود روی آورده‌اند؛ در این میان رضا پهلوی و سازمان تروریستی منافقین با صرف هزینه و لابی‌های بسیار درصدد هستند تا خود را دشمن شماره یک ملت ایران معرفی کنند.

انتهای متن/

حواشی گردهمایی گروهک تروریستی منافقین در پاریس پس از گذشت چند هفته از این نشست هنوز به قوت خود باقی است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme