https://telegram.me/empireoflies

افزایش اختلافات در بین عوامل BBC فارسی ! + عکس

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، پس از انتشار آهنگ جدید شاهین نجفی خواننده معلوم‌الحال علیه تلویزیون دولتی انگلیس «بی‌بی‌سی فارسی» به نام «BBBBC» برخی از ضدانقلاب‌های خارج‌نشین نسبت به آن واکنش نشان دادند.

برخی افراد از این آهنگ شاهین نجفی (معروف به کلاغ کوفی) به دلایل مختلف به شدت انتقاد کردند و برخی دیگر از عناصر ضدانقلاب نیز مانند امید دانا با وجود اختلاف نظرهای عمیق با شاهین نجفی در این موضوع از او حمایت نمودند و البته بودند افرادی که به شدت از عملکرد و آهنگ جدید شاهین نجفی حمایت کنند.

اما نکته جالب این بود که برخی از کارمندان بی‌بی‌سی فارسی مانند فرداد فرحزاد (یکی از مجری‌های اصلی بی‌بی‌سی) و مهدی پرپانچی (از مجری‌ها و تهیه‌کنندگان بی‌بی‌سی) در صفحه فیسبوک خود با انتشار این موسیقی شاهین نجفی، حمایت خود را از این آهنگ و مخالفت ضمنی خود را با سیاست‌های این رسانه دولت انگلیس اعلام کردند. از سویی دیگر افرادی دیگری در بی‌بی‌سی مانند پناه فرهادبهمن (از تهیه‌کنندگان بی‌بی‌سی فارسی) از صفحه فیسبوک خود به انتقاد از شاهین نجفی پرداخته است.

در واقع می‌توان این موضوع را نشان‌دهنده وجود اختلاف و تشتت نظر در بین عوامل بی‌بی‌سی با مدیران این رسانه دولت انگلیس دانست.

فرداد-فرحزاد---شاهین-نجفی

فرداد فرحزاد آهنگ جدید شاهین نجفی علیه بی‌بی‌سی را منتشر کرد.

مهدی-پرپانجی---شاهین-نجفی

مهدی پرپانچی آهنگ جدید شاهین نجفی علیه بی‌بی‌سی را منتشر کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. شما فحش دادن رو میگید تحلیل؟

  2. عجب تحلیل قشنگی کردید….چقدر اختلاف دارن!!!!!!!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme