https://telegram.me/empireoflies

افتضاح کنفرانس تجزیه‌طلبان و دست به دامن‌شدن خواننده لس‌آنجلسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدو هفته پیش کنفرانس نیروهای ضد انقلاب در دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا با هدف بحث درباره مسائل پیش روی ایران، از جمله مسائل حقوق بشر و تشکیل حاکمیت جایگزین جمهوری اسلامی برگزار شد. در این نشست که شنبه ۱۹ خرداد برگزار شد، علیرضا نوری‌زاده از برگزارکنندگان کنفرانس بود که در بیشتر زمان این کنفرانس در جایگاه سخنرانان به سخنرانی پرداخت.

نوری‌زاده برای جمع کردن تعداد انگشت شمار از ضد انقلاب در واشنگتن پول هنگفتی از عربستان سعودی گرفت. در بخشی از این کنفرانس چند نفره نوری‌زاده گفت که شرکت کنندگان به دنبال آزادی ایران از چنگ روحانیون هستند و ما دوستدار همه مذاهب و اقوام هستیم و به دنبال آزادی بیان و در این جمع کسی به دنبال تجزیه‌طلبی نیست.

در این میان یکی از سایت‌های ضد انقلاب ادعایی را مطرح می‌کند که جالب توجه است. این سایت در گزارش خود آورده که “برخی گفته‌ها حکایت از آن دارند که حتی ستار، خواننده نیز شخصا از شاهزاده برای نوعی حمایت از این نشست دعوت می‌کند، اما این درخواست او رد می‌شود.!”

باید گفت که دعوت خواننده لس‌آنجلسی از ربع پهلوی می‌تواند به گذشته روابط میان ستار و فرحناز پهلوی بازگردد، جایی که فرحناز پهلوی با مشکلی که در ایام نوجوانی با آن دسته پنجه نرم می‌کرد و از طرفی باعث بی‌آبرویی این خاندان نیز شده بود علاقه شدید وی به ستار خواننده پاپ ایرانی بود.

ظاهرا خانواده پهلوی با این وصلت اصولا مخالف بودند چرا که این ازدواج خارج از استاندارد‌های درباری بود و مثلا شهناز پهلوی که در دهه ۴۰ بدون اجازه پدرش در فرانسه با جوانی معتاد و بی‌بندوبار با نام خسرو جهانبانی ازدواج کرد از دربار رانده شد و خانواده پهلوی مایل نبود به مناسبت ازدواج فرحناز (حتی با وجود اینکه از دربار به نوعی طرد شده بود) با یک خواننده دسته چندم ننگ دیگری بر پیشانی پهلوی‌ها بنشیند.

حتی در خاطرات فرح پهلوی در خصوص روزهای فرار از ایران آمده که وقتی با فرزندان که زودتر از ایران خارج شده بودند صحبت می‌کردم فرحناز از من خواست عکس ستار که بر دیوار اتاقش چسبیده بود را با خود به خارج کشور بیاورم!!

در این‌باره بیشتر بخوانید: زندگی نکبت‎بار فرحناز پهلوی؛ از شکست عشقی تا رابطه نامشروع با برادرش!

افتضاح دست به دامن‌شدن برگزار کنندگان این کنفرانس به خواننده‌های لس‌آنجلسی نظیر ستار را نیز می‌توان به همین ارتباطات عاشقانه فرحناز پهلوی با ستار مرتبط دانست چرا که وی شاید پس از سال‌ها اندک اعتباری نزد ربع پهلوی داشته باشد که البته این امر با رد دعوت از سوی ربع پهلوی ناکام ماند.

تمامی موضوعات مطرح‌شده آن‌جایی آشکار است که چرا افرادی مانند ستار هنوز دل در گروی خاندان پهلوی دارند که پاسخ این سوال مشخص است چرا که این افراد هنوز به سهم‌خواهی خود از ثروت هنگفت بادآورده و دزدیده‌شده خاندان فراری پهلوی از اموال ملت ایران مشغول است و از طرفی یکی از خوانندگان لس آنجلسی که سال‌هاست در خارج کشور سکونت دارد چند ماه پیش در حمایت از مدافعان حرم آن‌ها را جان برکفان ملت دانسته و در پاسخ به سوالی در خصوص این مدافعان حرم با نقل قول جمله‌ای از ناپلئون گفته که هیچ‌گاه در اتاق خوابت با دشمنت نجنگ!.

انتهای متن/

افتضاح دست به دامن‌شدن برگزار کنندگان این کنفرانس به خواننده‌های لس‌آنجلسی نظیر ستار را نیز می‌توان به همین ارتباطات عاشقانه فرحناز پهلوی با ستار مرتبط دانست.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme