https://telegram.me/empireoflies

افتخار فخرآور به وطن‌فروشی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ است که پس از فرار به آمریکا در سالهای ابتدایی دهه هشتاد، به طور دربست در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفت. وی که پیش از فرار از ایران دانشجوی اخراجی بود و حتی مدرک لیسانس هم نداشت، پس از حضور در آمریکا به یکباره خود را استاد دانشگاه معرفی کرد. با این حال تاکنون عکسی از تدریسش در دانشگاه منتشر نکرده است.

«امیرعباس فخرآور» که در سالهای گذشته از حامیان تحریم اقتصادی ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به کشورمان را هم دارد و خود را عاشق آمریکا می‌داند. او حتی صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است و در هر سخنرانی و برنامه خود، پرچم آمریکا را پشت‌سرش قرار می‌دهد.

فخرآور در راه خدمت به آمریکایی‌ها، حتی کتابی سراسر دروغ درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده است. وی که پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، عبورش در کاخ‌سفید افزایش یافته و در این مدت با انتشار عکس‌های سلفی با مقامات آمریکایی سعی دارد خود را مهمترین فعال اپوزیسیون حکومت ایران معرفی کند، جز آن دسته از عناصر اپوزیسیونی است که ننگ دستبوسی مقامات رژیم صهیونیستی را پذیرفته و در ایام فتنه ۸۸ با سفر به سرزمین‌های اشغالی فلسطین با مسئولان اسرائیلی دیدار کرد.

این اپوزیسیونِ فراری که در ماه‌های گذشته سعی داشته در رقابت با دیگر عناصر اپوزیسیون، خود را رهبری مخالفان حکومت ایران معرفی کند و به‌اصطلاح «انقلاب قانون اساسی» معرفی کند، پس از آنکه دیده چه اغتشاشات دی ماه سال ۹۶ و چه آشوب‌های تابستان امسال در برخی شهرها به‌طور کامل توسط مردم ایران تحریم شد و توجهی به آن نگردید، به سیم آخر زد و علنا از تحریم نفت ایران حمایت نمود و اعتراف کرد که راه تحریم صادرات نفت ایران را به مقامات آمریکایی نشان داده است.

فخرآور که بیشتر شایسته عنوان ننگ‌آور و حتی در بین دیگر عناصر اپوزیسیون به فردی کلاه‌بردار و شیاد معروف می‌باشد، با انتشار ویدئویی از حضور خود در برنامه پارازیک «کامبیز حسینی» در چند سال گذشته، عنوان کرد که از چندین سال پیش به دولتمردان آمریکایی راه‌های فلج‌کردن اقتصاد ایران را نشان داده بود در واقع معمار تحریم‌های جدید نفتی ایران است.

وی که پیشتر اظهار داشته بود باید با فشارهای اقتصادی کمر مردم ایران را شکست، اکنون مدعی شده که با تحریم نفت ایران می‌تواند سبب سرنگونی نظام جمهوری‌اسلامی شد. اما این اپوزیسیون نادان مانند دیگر همطبارانش به این موضوع فکر نکرده که سهم تحریم‌های خارجی در اقتصاد ایران حداکثر ۲۰ درصد است و اگر مشکلات داخلی و اقتصادی ایران از داخل حل شود، تحریم‌های خارجی حتی با وجود فشار اربابانش خود به خود از بین می‌رود.

 

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ است که پس از فرار به آمریکا در سالهای ابتدایی دهه هشتاد، به طور دربست در خدمت دشمنان ملت ایران قرار گرفت. وی که پیش از فرار از ایران دانشجوی اخراجی بود و حتی مدرک لیسانس هم نداشت، پس از حضور در آمریکا به یکباره خود را استاد دانشگاه معرفی کرد. با این حال تاکنون عکسی از تدریسش در دانشگاه منتشر نکرده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme