https://telegram.me/empireoflies

افتخار رادیو فردا به فرقه انگلیسی بهائیت

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغرادیو فردا از طریق تبلیغ برای یکی از رهبران فرقه ضاله بهائیت تلاش می کند اندک آبروی برای آن ها میان ایرانیان بخرد. به گزارش رسانه وابسته به کاخ سفید رادیو فردا، مهوش ثابت، از رهبران جامعه بهایی ایران، شاعر و آموزگار، که به تازگی پس از ۱۰ سال از زندان آزاد شده، برنده جایزه سالیانه «نویسنده دلیر» از سوی انجمن جهانی قلم، «‌پـِن»، در بریتانیا شد. روز سه‌شنبه ۱۸ مهر ماه، مایکل لانگلی، شاعر ایرلندی در مراسم اهدای جایزه موسوم به «جایزه جهانی پینتر به نویسنده دلیر» که در کنار «جایزه پینتر» از سال ۲۰۰۹ به این‌سو داده می‌شود، خانم ثابت را دیگر برنده سال ۲۰۱۷ اعلام کرد. مراسم انجمن جهانی قلم در «کتابخانه بریتانیا» در لندن و از سوی انجمن جهانی قلم در بریتانیا، برپا شده بود. مایکل لانگلی خود از دیگر برندگان این جایزه‌های مشترک در سال جاری‌ست.
 
بهائیت که یک آیین دست ساز و کاملا مرتبط با استعمارگرانی از قبیل انگلستان و امریکاست، در آغاز فعالیت خود را در ایران آغاز کرد. اوج فعالیت این فرقه انحرافی را باید در دوران سلطنت مظفرالدین شاه قاجار دانست، که پس از آن در دوره سلطنت احمدشاه، رضاخان و نیز دوره دوم محمدرضا، بهائیان در ایران بسط و سلطه بیشتری یافتند و توانستند برای این آیین انحرافی پیروان بیشتری پیدا کنند.
 
در چنین وضعیتی که بهائیت همواره به عنوان معاند مردم ایران در همه تاریخ شناخته سده اند، حمایت همیشگی رادیو فردا از این فرقه حاکی از رویکرد ضد ایرانی این رسانه می باشد. مهوش ثابت، که از رهبران جامعه بهایی در ایران نیز هست، ۲۷ شهریور ماه، پس از تحمل محکومیتی ۱۰ ساله، از زندان آزاد شد. خانم ثابت در اسفند ماه ۱۳۸۶ در مشهد بازداشت شده و یکی از هفت تنی بود که جامعه بهاییان ایران، موسوم به «یاران» را اداره می‌کرد. او در زمان بازداشت ۵۴ سال داشت و پیشتر آموزگار و مدیر مدرسه بود. جامعه جهانی بهاییان در مورد بازداشت رهبران این جامعه در ایران گفته بود «تمامی این هفت نفر برای هفته‌ها در سلول انفرادی محبوس، از تماس با دنیای بیرون محروم بودند و رفتارهای سخت و طاقت‌فرسا و فشارهای روانی و جسمانی بسیاری را متحمل شدند».
 
رسانه صهیونیستی آمریکایی رادیو فردا بار دیگر با خوشآمد گویی به یکی از رهبران بهائیت، به مظلوم نمایی برای این فرقه انحرافی می پردازد. مهوش ثابت از رهبران جامعه بهایی در ایران پس از تحمل محکومیت ۱۰ سال حبس روز دوشنبه ۲۷ شهریور از زندان آزاد شده‌است. جامعه جهانی بهایی با انتشار اطلاعیه‌ای این خبر را تأیید و در عین حال تأکید کرده است، «امروز خانم ثابت در حالی دوران زندان خود را به اتمام می‌رساند که تبعیض مذهبی علیه بهائیان ایران رو به افزایش است». مهوش ثابت در ۱۵ اسفند ۱۳۸۶ در مشهد بازداشت شده بود و یکی از هفت عضو گروه اداره‌کننده جامعه بهایی ایران موسوم به گروه «یاران» بود.

انتهای پیام/رادیو دیروز

رادیو فردا از طریق تبلیغ برای یکی از رهبران فرقه ضاله بهائیت تلاش می کند اندک آبروی برای آن ها میان ایرانیان بخرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme