https://telegram.me/empireoflies

افتخارات خانواده فراهانی پور؛ از سربریدن میرزا کوچک خان تا تشدید تحریم های ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: روزبه فراهانی پور، دبیر کل حزب مرز پر گهر، و از متهمان اصلی آشوب های دانشگاه تهران در سال ۷۸ که اکنون در لس آنجلس به فعالیت بر علیه ملت ایران ادامه می دهد در گفتگویی با یکی از رسانه های ضد انقلاب مطالب قابل توجه ای را بیان کرده که خالی از شنیدن نیست .

وی در بخشی از گفتگوی خود می گوید در زمانی که در ایران بوده به صورت مرتب با مقامات افغانی در ایران دیدار داشته و حتی با این افراد در مبارزه با جمهوری اسلامی همکاری داشته است و می گوید که با وساطت ربانی و احمد شاه مسعود از زندان در ایران آزاد شده است.البته این اولین بار است که یک عنصر نامطلوب و متهم در ایران بدون ارتباط با دول غربی بلکه با همکاری برخی از مقامات افغان بر علیه جمهوری اسلامی مبارزه می کرد.

وی می گوید در دهمین سالگرد هجدهم تیر ۷۸ در اوج اغتشاشات در تهران در جریان فتنه آمریکایی جنبش سبز با برخی از دوستان خود مخفیانه وارد ایران می شود و آشوب ها را هدایت می کند البته وی تاکید می کند که در تهران نبوده بلکه از شهر رشت در شمال ایران با دوستان خود با تلفن های ماهواره ای در تهران در ارتباط بوده و آنها را هدایت می کرده است.

وی می گوید در ابتدای ورود به آمریکا در رستوران و گل فروشی کار می کرد و هیچ پولی برای امرار معاش نداشت .وی که هم اکنون رئیس اتاق بازرگانی لس آنجلس است در جواب این سوال که یکی از سناتور های آمریکایی شما را عامل اصلی تحریم ها بر علیه ایران یم داند می گوید ابزار تحریم تنها و آخرین گزینه مبارزه مسالمت آمیز است و هیچ راهی برای این کار وجود ندارد و افتخار می کنم که ای کاش تحریم ها را طوری طراحی می کردم که خیلی زود نظام اسلامی سرنگون می شد.

وی همچنین می گوید در صورتی که ایران از توافق هسته ای تخطی کند آمریکا حتما حمله نظامی به ایران را در دستور کار قرار خواهد داد و این می تواند یک همکاری بین المللی را بر علیه ایران هم به وجود آورد .

لازم به یاد آوریست روزبه فراهانی پور متولد ۱۳۵۰ در تهران است که پس از طلاق پدر و مادرش به مادرش سپرده شد وی در خانه پدر بزرگ که از افسران دوران رضا خان میر پنج بوده رشد و نمو کرده همچنین گفته شده از افتخارات خانواده مادری فراهانی پور زمینگیر کردن و آوردن سر میرزاکوچک خان توسط پدربزرگ مادری وی برای خوشخدمتی به رضا خان بوده است.

وی تعلیمات فراماسونری را از دوران کودکی با ثبت نام وی در کودکستان و دبستان غیر اسلامی و کاتولیک ایتالیایی دن بسکو(اندیشه) که زیر نظر کشیش های فراماسون اداره می شد آغاز گردید.در جریان اغتشاشات ۱۸ تیرماه بنا بر اطلاعیه های شماره ۵ و ۶ وزارت اطلاعات وی عنصر اصلی آشوب های خیابانی بود که اتهام های ارتباط با بیگانگان و تلاش برای براندازی نظام و آغازگر شعارهای علیه عمود خیمه نظام و لایت فقیه مربوط به وی بود که با و جود صدور حکم های سنگین بطور غیرمترقبه ای در دورانی که با وثیقه از زندان آزاد شده بود کتاب موهون دیکتاتور کیه را با نفوذی که در وزارت ارشاد داشت منتشر و توهین های فراوانی را نه تنها به سران نظام بلکه اساس و بنیان ولایت فقیه منتشر و به گزارش روزنامه یالثارات الحسین در آن زمان دو بار تجدید چاپ کرد و البته با گستاخی جلد دوم این کتاب را حتا بدون مجوز به صورت غیر قانونی به اسم گروه فشار چاپ و پخش کرد.

حزب مرز پرگهر در هفدهم تیر ماه ۱۳۷۷ با دبیر کلی روزبه فراهانی پور تأسیس شد. این حزب در جریان تظاهرات پس از ۱۸ تیر ماه ۱۳۷۸ فعال بود

در جریان دستگیری دبیر کل حزب مرز پرگهر ژنرال ملنگ (فرماندهٔ جنگ‌های نامنظمِ اتحادِ شمال) و رحمت‌الله بیژن‌پور (وزیرِ امورِ مهاجرانِ دولتِ ربانی) دو عضو دولت افغانستان (به رهبری برهان الدین ربانی) که در جلسه حاضر بودند نیز دستگیر شدند. وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌های شماره‌های ۵ و ۶ به نقش مؤثر حزب مرز پرگهر و روزبه فراهانی پور در ماجراهای پس از حمله به کوی دانشگاه تهران (۱۸ تیر ۱۳۷۸)اشاره کرده است.

این حزب در سال ۱۳۹۱ نام خود را به جنبش پایداری مرز پرگهر تغییر داد. در گزارش سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا اسامی این افراد و نوع فعالیت حزب مرز پرگهر به عنوان یک حزب اپوزیسیون قید شده است.در دهه ۸۰ حزب مرز پر گهر تجمع‌هایی را در برابر سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی برگزار کرد.روزبه فراهانی پور، که هم اکنون ریاست اتاق بازرگانی غرب لس آنجلس را عهده دار است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. آوردن سر میرزا کوچک خان به تهران را «خالو قربان هرسینی» انجام داد و این در تمام کتاب های مربوط به جنبش جنگل ثبت شده است. نوادگان خالو قربان هنوز در هرسین زندگی می کنند و نام خانوادگیشان هم برای همۀ مردم مشخص است و این آقا ربطی به آن خانواده ندارد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme