https://telegram.me/empireoflies

افاضات جدید نوری‌زاده: آل‌سعود صلح‌طلب است و ایران جنگ‌طلب!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب حمایت‌های همه‌جانبه از رژیم آل‌سعود در بین همگان به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، به سبب حمایت‌های متعدد از سعودی‌ها، به سخنگوی فارسی‌زبان رژیم آل‌سعود معروف شده است.

هنوز بسیاری از مردم ایران از یاد نبرده‌اند که «علیرضا نوری‌زاده» سال گذشته در جریان تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده عربستان توسط ماموران سعودی، از اقدام سعودی‌ها حمایت کرد و حجاج ایرانی را متهم نمود. این فعالِ ضدانقلاب زمانی وقاحت را به حد اعلا رساند که در جریان فاجعه عظیم منا در حج سال گذشته که منجر به کشته‌شدن هزاران حاجی از جمله ۴۷۲ حاجی ایرانی شد، به جای حمایت از هم‌وطنان خود، از سعودی‌ها حمایت کرد و حتی ایرانی‌ها را عامل وقوع فاجعه مذکور دانست!

این حامی فتنه ۸۸ که در یکی دیگر افاضات خود بزرگترین دشمن داعش را رژیم سعودی نامیده بود!، دیروز با حضور در یکی از برنامه‌های شبکه «صدای آمریکا» بار دیگر به حمایت از سعودی‌ها پرداخت.

نوری‌زاد با چشم‌پوشی از افزایش حمایت رژیم آل‌سعود از گروه‌های تجزیه‌طلب و تروریستی و حضور رئیس سابق سازمان اطلاعات سعودی در همایش گروهک تروریستی منافقین در پاریس، ادعا کرد که سعودی‌ها دنبال دشمنی و جنگ با ایرانی‌ها نیستند، بلکه این ایران است که جنگ‌طلبی می‌کند!

این اپوزیسیون لندن‌نشین، در تملقِ سران آل‌سعود، مقامات سعودی را افرادی عاقلی دانست و گفت: “سعودی‌ها این روزها دنبال کار اقتصادی و طرح‌های توسعه کشور تا سال ۲۰۲۰ هستند و خواهان جنگی جدید در منطقه نیستند …”

حمایت مجدد نوری‌زاده از رژیم جنایتکار سعودی که در ۱۷ ماه اخیر در یمن هزاران انسان بیگناه را کشته، سبب اعتراض بسیاری از مخاطبین «صدای آمریکا» شد و آنها با آنکه رابطه خوبی با جمهوری‌اسلامی ایران ندارند، اما در برابر برخی سخنان وقیحانه نوری‌زاده نتوانستند سکوت کنند که برخی از نظرات آنها در ذیل آمده است:

  • دلقک تر از این پیدا نکردین به عنوان کارشناس بیارین از سعودی‌ها دفاع کنه؟
  • بابا بخدا دیدن چهره این وطن فروش مزدورتهوع آوره.
  • آقای نوریزاده چقدر از سعودی ها گرفتی این حرفارو بزنی؟ قضیه منا رو چی میگی؟ قضیه فرودگاه جده رو چجور توجیه میکنی؟ حمایت چندین ساله عربستان از صدام و دلارهای صعودی که سرازیر بود به بغداد رو چی میگی؟ سعودیها حتی زمان شاه هم به دست و پای ما میپیچیدن، از دموکراسی و حقوق بشر حرف میزنی اونوقت از دولتی حمایت میکنی که زن حتی اندازه حیوون ارزش نداره، آقای نوریزاده خیلی رو داری که از دولتی حمایت میکنی که بقدری از قواعد حقوق بین الملل امروزی دورافتاده هست که کسی جرات حمایت هم ازش نداره
  • مقدم آقای دکتر نوریزاده رئیس روابط عمومی کشورهای عربی منطقه را به صدای امریکا را خوش آمد میگوییم.
  • تعفن از صورت این مزدور آلسعود فوران میکند
  • این آقا هم مثل خیلی از نمایندگان کنگره آمریکا از عربستان چیزهایی دریافت کرده.بهتره بره عربستان و همون جا هم بمونه و بمیره.
  • چقدر چندش آوره این نوریزاده. از رجوی چندش تر این مزدور سعودی است

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب حمایت‌های همه‌جانبه از رژیم آل‌سعود در بین همگان به «سعودی‌زاده» معروف شده است. نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme