https://telegram.me/empireoflies
خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اغتشاشگران به نام ملت به ملت خیانت کردند و دیدیم که به مقدسات و اسلام هم اهانت شد.

اغتشاشگران به نام ملت، به ملت خیانت کردند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغآیت‌الله سیداحمد خاتمی در خطبه‌‌های نماز جمعه تهران (۱۵دی) اظهار کرد: ملت ایران در این چند روز با صلابت، هیبت و برپایی راهپیمایی باشکوه به دشمنان نشان داد که انقلاب و نظام اسلامی به جانشان بسته است.

وی با بیان اینکه آنچه بر کشورمان می‌گذرد جلوه‌ای از عقده‌گشایی‌های آمریکاست، گفت: داعش دست پرورده آمریکایی‌ها بود و گفته بودند آزادی موصل ده سال طول می‌کشد اما با کمک ایران هشت ماهه کار تمام شد.

*آمریکا می‌خواست در منطقه اسرائیل جدید بسازد اما ایران ناکامش گذاشت

آیت‌الله خاتمی با اشاره به توطئه‌های جدید استکبار در منطقه اضافه کرد:‌ همه دیدند که آمریکا می‌خواست در منطقه اسرائیل جدیدی بسازد اما ایران ناکامش کرد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تأکید کرد: پول‌هایی را خرج کردند تا عراق تحت سلطه آنها باشد ولی نشد. پول‌ها خرج کردند تا سوریه خط مقدم مقابله با رژیم صهیونیستی شکست بخورد اما نخورد.

*دشمنان می‌خواستند با ارسال سلاح به ایران در بهمن کار را تمام کنند

وی گفت: پول را عربستان داد، طراحی را آمریکا کرد و قرار بود در اتاق آمریکا از هرات و اربیل به ایران سلاح بیاید و در بهمن کار را تمام کنند.

آیت‌الله خاتمی ادامه داد: یکی از تفاله‌های طاغوت گفته بود ۲۲ بهمن در ایرانیم به این تفاله‌ها می‌گوییم تا ابد جایتان در ایران نیست و اگر بیایید پاهایتان را می‌شکنیم و بعد هم چوب‌های دار را آماده می‌کنیم.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه شروع اغتشا‌شات از اعتراض‌ها بود، گفت: اصل اعتراض‌ها به حق بود مال باختگان گفتند اگر موسسات اعتباری مجوز داشتند پس شما ضامن هستید و باید پول‌ها را بدهید.

وی افزود:‌ مسئولان می‌گویند ۹۸ درصد پول مال باختگان را داده‌اند، مال باختگان گفتند اگر موسسات مجوز نداشته چرا پنج سال کار کردند و بعد تابلوی آنها را پایین کشیدید؛ در شهرداری اگر کسی بی‌مجوز مشغول خانه سازی شود فردایش لودر می‌آورند و جمع می‌کنند.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه اعتراض حق قانونی مردم است اما نباید در شلوغی‌ها حق گم شود، تأکید کرد: ‌روحانیت همراه با محرومان، کارگران و کسانی است که مشکل معیشتی دارند.

*صدایی که در حمایت از  ترامپ و نتانیاهو برمی‌خیزد، صدای ملت نیست

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه نباید در این گونه حوادث بازی جناحی دربیاورند، گفت: صدای مردم شنیده شد و صدایی که به نیابت از ترامپ و نتانیاهو برمی‌خیزد صدای ملت نیست.

وی با اشاره به شعارهای ساختارشکنان گفت: کسی که می‌گوید نه غزه نه لبنان به نیابت از نتانیاهو این شعار را می‌دهد بیگانه است و صدایش شنیدنی نیست این صدا باید خفه شود.

آیت‌الله خاتمی گفت: ضد انقلاب بر موج حوادث اخیر سوار شد و دیدیم که معترضان خط خود را از ضد انقلاب جدا کردند. بدبختی ترامپ و رئیس جمهور فرانسه این است که با معدود اراذل اوباش ذوق زده می‌شوند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران تأکید کرد: اغتشاش‌گران آمده بودند تا کشته برجای بگذارند، رذالت کردند برخی از سربازهای گمنام امام زمان(عج)  را به شهادت رساندند و غارت کردند این اعمال کار مردم نبود بلکه کار ضد انقلاب بود.

*آمریکا و رژیم صهیونیستی جلودار فتنه‌های۷۸،۸۸ و ۹۶ بودند

وی با اشاره به وجه شباهت فتنه‌های ۷۸ و ۸۸ با فتنه ۹۶ ادامه داد: شباهت این فتنه‌ها این بود که آمریکا و رژیم صهیونیستی در هر سه فتنه جلودار بودند؛ سلطنت‌ طلب‌ها بدانند که آرزوی آمدن به ایران را به گور خواهند برد.

آیت‌الله خاتمی تأکید کرد:‌ آمریکا رژیم صهیونیستی و اخیرا عربستان در حمایت از اغتشاش‌گران مسابقه گذاشتند ترامپ دیوانه صبح از خواب بیدار می‌شود و اولین چیزی که می‌نویسد حمایت از اغتشاش‌گران است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران افزود: دومین شباهت این فتنه این است که به نام ملت به ملت خیانت کردند و دیدیم که به مقدسات و اسلام هم اهانت شد.

وی سومین وجه اشتراک این فتنه‌ها را بیان کرد و در این باره تصریح کرد: سومین وجه اشتراک اقلیت‌ بودن آنهاست، اقلیتی بسیار ناچیز با وقاهت تمام، زبان خود را زبان ملت می دانند.

آیت‌الله خاتمی گفت:‌ یک تفاوت میان این فتنه‌ها وجود دارد و آن این است که در فتنه اخیر خود را زود رو کردند و چهره ضد اسلامی و ایرانی خود را نشان دادند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: دیدیم که به پرچم ایران که نماد عزت و عظمت یک ملت و مزین به الله اکبر است، اهانت کردند.

وی ادامه داد: ‌همه جناح‌ها از جمله اصول‌گرایان و اصلاح طلبان این جنایات‌ را محکوم کردند؛ فضای مجازی در حوادث اخیر آتش بیار معرکه بود و وقتی فضای مجازی بسته و محدود شد فتنه فروکش کرد.

آیت‌الله خاتمی ادامه داد: زمانی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند که در فضای مجازی در حال شلیک کردن به سمت ایران هستند مفهومش این است که جلوی فضای مجازی را بگیرید.

*فضای مجازی باید داشته باشیم که سِرور آن در داخل باشد

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه فضای مجازی می‌تواند هم فرصت و هم بحران باشد، تأکید کرد: دیدیم در کشور ما این فضا تبدیل به بحران شد باید فضای مجازی داشته باشیم که سِرورش در داخل باشد و خودتان مدیریتش کنید.

وی اضافه کرد: چین و روسیه فضای مجازی آوردند و خودشان هم مدیریتش می‌کنند؛ چرا اینترنت ملی را که مدت‌هاست رهبری بر آن تأکید دارند نمی‌آورید؟ اطلاع دقیق دارم که تمام امکانات آن فراهم است.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اضافه کرد:‌ آیت الله مکارم شیرازی فرمودند که به جای لجن‌زاری به نام تلگرام فضای مجازی سالم ایجاد کنید تا اخلاق و سلامت جامعه را حفظ کنیم.

وی ادامه داد: نگویید فضای مجازی را قطع کردیم و دوباره وصل کنیم، اگر برگردد دوباره همان آش و همان کاسه است.

*ما با فضای مجازی مخالف نیستیم

آیت‌الله خاتمی گفت: نگویند که ما با فضای مجازی مخالفیم، با فضای مجازی که کلیدش در دست نظام باشد کاملا موافقیم و ملت با فضای مجازی که کلیدش در دست آمریکا باشد موافق نیستند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: ‌مقام معظم رهبری می‌فرمایند فضای مجازی قتلگاه اخلاق و دین شده است؛ جولان فتنه گران را در این فضا دیدید اگر بار دیگر این فضا را باز کنید و اغتشاش پیش بیاید پیش خدا و مردم جوابی نخواهید داشت.

وی اظهار کرد: از همه نیروهای مسلح، ارتش، نیروی انتظامی، وزارت اطلاعات و سپاه تشکر می‌کنیم، این بازوان توانمند ملت مایه افتخار ما هستند، نیروی انتظامی در حوادث اخیر با صلابت و اقتدار به صحنه آمد، سربازان گمنام امام زمان و سپاه هم شهید دادند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه حضور حماسی مردم کارساز و بسیار تأثیرگذار بود، ادامه داد: مردم در همه شهرها به پا خواستند و بصیرتی که رهبری می‌فرمایند همین است که دشمن را بشناسید و به موقع در میدان حاضر شوید.

*دستگاه قضا با فریب‌خورده‌ها با رفعت برخورد کند

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه از دستگاه قضا انتظار داریم با فریب خورده‌ها با رفعت، رحمت و برادری برخورد کند، گفت: آنهایی که معاندانه آمدند و بر موضع خود هستند اینها آمریکایی‌اند و دستگاه قضا به آمریکایی‌ها رحم نکند مجازاتی برایشان در نظر بگیرید که عبرت آموز باشد.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: اغتشاشگران به نام ملت به ملت خیانت کردند و دیدیم که به مقدسات و اسلام هم اهانت شد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme