https://telegram.me/empireoflies

اغتشاشاتِ هزار پدر!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «امیرعباس فخرآور» از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ است، پس از فرار به آمریکا رسما به خدمت دشمنان ملت ایران بخصوص حکومت آمریکا درآمده است. وی که در سالهای گذشته از حامیان تحریم ملت ایران بود، حتی سابقه حمایت از حمله نظامی به ایران را هم دارد و خود را عاشق آمریکا می‌داند. او صراحتاً اذعان نمونه که منافع ملی آمریکا برایش مهمتر از هر چیزی است و در هر سخنرانی و برنامه خود، پرچم آمریکا را پشت‌سرش قرار می‌دهد.

فخرآور در راه خدمت به اربابانش یعنی رژیم آمریکا، حتی کتابی سراسر دروغی درباره نقش شوروی در وقوع انقلاب اسلامی نوشته و بدون ارائه هیچ سند روشن و استدلال منطقی، مقامات ارشد ایران را به جاسوسی برای سرویس‌های جاسوسی شوروی متهم نموده و گفته دستگاه امنیتی شوروی انقلاب سال ۵۷ را به‌وجود آورده و مردم ایران طرفدار رژیم پهلوی بودند!

این ضدانقلابِ بدنام پس از انتخاب «دونالد ترامپ» به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، رفت و آمدش به کاخ سفید بیشتر شده و سعی دارد خود را مهمترین مخالف حکومت ایران معرفی کند؛ حتی مهمتر و موثرتر از «ربع پهلوی». در این راستا، پس از مصاحبه اخیر «ربع پهلوی» با روزنامه سعودی الریاض، او نیز با دیگر روزنامه سعودی یعنی «الشرق الوسط» مصاحبه نمود تا ضمن اینکه تلویحاً اعلام کند که روز به روز وابستگی عناصر اپوزیسیون به رژیم سعودی بیشتر می‌شود، از رقابت خود با ولیعهد ناکام پهلوی نیز بیشتر پرده بردارد. رقابت فخرآور به «ربع پهلوی» از چند ماه پیش پس از درگیری لفظی دو طرف هویدا شده بود.

«امیرعباس فخرآور» معروف به «پسر متوهم سیا» در این مصاحبه با بزرگ کردن اغتشاش در چند شهر ایران با عنوان «انقلاب قانون اساسی مردم ایران»، سعی کرد خود را به‌عنوان رهبر این به‌اصطلاح انقلاب معرفی کند! از نظر این اپوزیسیون چند هزار نفری که در چند شهر ایران به خیابان آمده بودند، همه مردم ایران بودند. اما زمانی وی به شکست اغتشاشات اخیر اذعان نمود که در یکی از ویدئوهایش از اقدام مسلحانه و استفاده از اسلحه برای مقابله با نیروهای امنیتی حمایت کرد و عملاً اعتراف نمود که خود و همفکرانش تفاوتی با گروهک تروریستی منافقین ندارند.

در مجموع، اغتشاشات اخیر به فرزند حرام‌زاده‌ای تبدیل شده که معلوم نیست پدرش کیست و هر یک از گروه‌های اپوزیسیون مانند منافقین، سلطنت‌طلبان، تجزیه‌طلبان و … خود را رهبر و عامل اصلی اغتشاشات اخیر می‌دانند!

انتهای متن/

«امیرعباس فخرآور» از فعالان حوادث ۱۸ تیر ۷۸ و از حامیان فتنه ۸۸ است، پس از فرار به آمریکا رسما به خدمت دشمنان ملت ایران بخصوص حکومت آمریکا درآمده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme