https://telegram.me/empireoflies

اعلام محل از شما، نظافت با نوری‌زاد!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق که اکنون با توبه از گذشته خود به فردی اپوزیسیون و معاند جمهوری‌اسلامی تبدیل شده، در ماه‌های اخیر تلاش کرده تا ابراز وجود کند و توسط دستگاه‌های امنیتی و انتظامی دستگیر شود.

نوری‌زاد به‌سبب آنکه تا پیش از فتنه ۸۸ فردی به‌ظاهر انقلابی بود، اکنون از سوی عناصر اپوزیسیون داخل و خارج‌نشین با بی‌محلی و شک و تردید مواجه است.

بسیاری از عناصر و گروه‌های ضدانقلاب خارج‌نشین فکر می‌کنند نوری‌زاد فردی گمارده از سوی جمهوری‌اسلامی است و هدفش ایجاد اختلاف در بین عناصر اپوزیسیون و انحراف فعالیت‌های آنها و همچنین طعمه‌گذاری برای برخی افراد اپوزیسیون جهت دستگیری آنان است. در این میان نوری‌زاد می‌کوشد به هر شیوه ممکن خود را به عناصر اپوزیسیون خارج و داخل کشور ثابت کند و دشمنی‌اش با جمهوری‌اسلامی را به اثبات برساند.

«محمد نوری‌زاد» برای ارائه سندی مبنی بر دشمنی‌اش با جمهوری‌اسلامی، در ماه‌های اخیر فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است. از تحصن برابر زندان اوین و وزارت اطلاعات و سپاه، تا تجمع برای لانه جاسوسی آمریکا و مصاحبه با رسانه‌های بیگانه و … اما نکته مشترک همه این فعالیت‌های نوری‌زاد این است که مردم هیچ توجهی به او و سخنانش نکردند و وی پس از چند روز دست از پا درازتر مجبور به ترک مکان‌های مذکور شد.

در این ماه‌های اخیر تنها تعداد معدودی از حامیان گروهک منافقین، عرفان ضاله حلقه، خانواده زندانیان امنیتی و بهایی‌ها از او حمایت کرده‌اند که در بین آنها معتادین به مواد مخدر نیز وجود دارد!

اکنون، «محمد نوری‌زاد» که در حسرت دستگیر شدن توسط دستگاه‌های امنیتی و انتظامی می‌سوزد، در جدیدترین نمایش خود با هدف جلب توجه و فریب مردم، اعلام کرده هر هفته در روزهای دوشنبه یکی از خیابان‌های شهر تهران را با کمک «محمد ملکی» حامی گروهک منافقین، تمیز خواهد کرد! اما نکته قابل تأمل آنجاست که نوری‌زاد خیابان‌های مرفه و ثروتمند شهر تهران مانند خیابان ولی‌عصر و مناطقی مانند تجریش و ونک و امثالهم که همیشه تمیز هستند را برای نظافت انتخاب کرده است، در حالی که اگر هدف واقعی او نظافت و آشغال‌زدایی از معابر عمومی شهر تهران بود، باید به مناطق جنوبی شهر می‌رفت.

نوری‌زاد می‌کوشد با تاثیرگذاری بر قشر بی‌درد مناطق مرفه‌نشین شهر تهران آنها را با خود همراه کند، در حالی که به‌خوبی می‌داند مردم مناطق جنوبی شهر که دارای دغدغه‌های مهمتر هستند، برای سخنان و ادعاهای او پشیزی ارزش قائل نیستند.

به‌هر حال، اکنون که «محمد نوری‌زاد» به ادعای خود به‌دنبال نظافت شهر و جمع‌آوری آشغال از معابر عمومی است، برای ثابت‌شدن راست یا دروغگویی او، شهروندان تهرانی می‌توانند با قراردادن نشانی محله و معابر مورد نظر خود در ذیل این مطالب یا در صفحه فیسبوک نوری‌زاد، از او بخواهند تا در هفته‌های آینده به محل آنها بیاید و کوچه و خیابان‌های آنها را خوب تمیز کند. اگر واقعاً ادعای او درباره اهمیت تمیزی شهر برایش مهم باشد، در روزها و هفته‌های آینده به این کار خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای سابق که اکنون با توجه نسبت به گذشته خود به فردی اپوزیسیون و معاند جمهوری‌اسلامی تبدیل شده، در ماه‌های اخیر تلاش کرده تا ابراز وجود کرده و توسط دستگاه‌های امنیتی و انتظامی دستگیر شود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 1.48 ( 4 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

۳ دیدگاه

  1. خوب چرا دستگیرش نمی کنند

  2. شرم برای شما واژه ی کمی است.
    دین که ندارید. کاش کمی آزادگی و وطن دوستی داشتید.
    مبادا روزگار انتقام ستم های امروز شما به مردم را از فرزندانتان بگیرد.
    می دانم منتشر نمی کنید. دوست داشتم خودتان در خلوت خودتان و خدایتان (اگر به خدایی و آخرتی اعتقاد دارید) بخوانید.
    همین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme