https://telegram.me/empireoflies

اعلام اتحاد گروهک‎های تروریستی با رضا پهلوی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  در ماههای گذشته چنگ و دندان نشان دادن های اپوزیسیون ورشکسته آن چنان افزایش داشته که اگر کمی ساده لوح باشید به خیالتان عنقریب در حال حمله نظامی به ایران اسلامی هستند. ولی زهی خیال باطل که این تازه به دوران رسیده های اپوزیسیون که از سرنوشت اسلاف قدرتمندشان بی خبر بوده و بلایی را که مردم ایران بر سرشان در دهه های گذشته آورده را نادیده گرفته اند می خواهند در مقابل نظام بایستند.

البته اپوزیسیون جنگ طلب همواره دیدگاهها و نظراتشان را در مبارزه با مردم ایران در زرورقی از دموکراسی خواهی و آزادی خواهی و توسعه ایران می پیچند و به خورد مخاطب می دهند ولی اگر کمی هوشمندانه به این اظهارات و اعمال و رفتارهایشان که کاملا با شعارهایشان در تضاد است بنگریم به این نتیجه می رسیم که آنها کمتر از سوریه سازی و ونزوئلاسازی و نهایتا نابودی ایران قانع نیستند و جان مردم ایران برایشان پشیزی ارزش ندارد چرا که این باطن پلیدشان در اعمال گذشته شان کاملا مشهود است.

گروههای تروریستی هم چون دموکرات و کوموله کردستان در دهه های گذشته هزاران نفر از مردم ایران اسلامی را در کردستان و اطرافش به قتل رسانده اند این گروهک های تروریستی حتی به خودشان هم رحم نکردند و در درگیری های دهه شصت ۳۰۰۰ نفر از اعضای خود را نیز به هلاکت رساندند.

این گروهک های در سالهای اخیر در صدد بوده اند تا یک بار دیگر مشی مسلحانه خود را تقویت نمایند و از آنجایی که در حال حاضر رژیم هایی مثل آل سعود و آمریکا پشتیبانی خاصی از این تروریست ها انجام می دهند و گروههای سیاسی ضد انقلاب هم در صددند که آنها را تقویت نمایند این گروهک ها در همایشها و بعضا دیدار هایی را نیز با یکدیگر داشته اند.

یکی از گروههایی که با این تروریستها ارتباط عمیقی دارد سلطنت طلبان به ویژه رضا پهلوی است. در خرداد امثال علیرضا نوری‌زاده مدیر تلویزیثون ایران فردا و مدیر کنفرانس دانشگاه جرج واشنگتن که جمعی از تجزیه طلبان را گرد هم آورده بود و حواشی بسیار زیادی هم داشت ویدئویی از خود منتشر کرد که در این ویدئو اعتراف می‌کند یک روز قبل از کنفرانس در واشنگتن گفتگویی بین رضا پهلوی و عبدالله مهتدی و مصطفی هجری دو تن از سرکردگان گروهک‌های تروریستی کومله و دموکرات صورت گرفت. و در این ملاقات صمیمانه این دو تن به رضا پهلوی قول دادند که درصورت همراهی وی با این گروهک ها حاضرند به ایران حمله مسلحانه کنند و تا مناطقی مثل پاوه رضا پهلوی را همراهی کنند و پس از آن حکومت را در اختیار رضا پهلوی قرار دهند.

چند رز پیش هم در برنامه ای در تلویزیون ایران فردا رضا حسین بر از رهبران تروریست های بلوچ در لندن در مصاحبه با نوری زاده گفت که اخیرا تمامی گروههای تروریست و قومیتی که قائل به تجزیه ایران هستند در یک کنفرانسی در لندن دور هم جمع شده اند و همگی به این نتیجه رسیده اند که تنها با حضور و همراهی رضا پهلوی می توانند مبارزات آزادی خواهانه خود را پیش ببرند و در غیر این صورت هیچ گروه و تشکیلاتی در ایران و یا خارج از آن موفقیتی نخواهد داشت. ظاهرا در این میان گروهکهایی مثل کومله و دموکرات هم حضور داشته اند و در اتحاد با رضا پهلوی اصارار هم داشته اند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme