https://telegram.me/empireoflies

اعزام جوانان ایرانی به اسرائیل !

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: کی از سیاست‌های رژیم پهلوی که به شدت مورد انتقاد مردم مسلمان کشور بود ایجاد پل‌های ارتباطی گسترده با رژیم اشغالگر قدس بود که در راستای سیاست آمریکا در منطقه پس از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ اجرا می‌شد.

در چارچوب این نگرش رژیم پهلوی ضمن برقراری روابط گسترده سیاسی، اقتصادی و امنیتی با رژیم صهیونیستی بسیاری از هنرمندان، اهالی مطبوعات و … را برای بازدید به فلسطین اشغالی می‌فرستاد.

در سندی که در ادامه می‌آید، تعدادی از رجال عصر پهلوی در سال ۱۳۴۶ خواستار اعزام جوانان ایرانی به اسرائیل به منظور آشنایی با وضع جوانان آنجا شده‌اند. در بخشی از سند می‌خوانیم: «آقای دکتر نیک پی با آقای اخباری مدیر کاخ جوانان در حضور عده‌ای از گردانندگان کاخ اظهار داشته بود که من عقیده دارم شما و آقای گودرزی و چند نفر دیگر از اعضاء مسئول و یا هر کسی را که شما انتخاب می‌کنید برای بررسی وضع جوانان اسرائیل به آن کشور بروید.»

اعزام جوانان ایرانی به اسرائیل !
انتهای پیام/

در سندی که در ادامه می‌آید، تعدادی از رجال عصر پهلوی در سال ۱۳۴۶ خواستار اعزام جوانان ایرانی به اسرائیل به منظور آشنایی با وضع جوانان آنجا شده‌اند. در بخشی از سند می‌خوانیم…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme