https://telegram.me/empireoflies

اعدام چند تروریست اپوزیسیون را عصبانی کرد + عکس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای گذشته، اعدام تعدادی از گروهکی تروریستی که خود را گروه «توحید و جهاد» خوانده بودند، رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه، ضدانقلاب و عناصر اپوزیسیون را به واکنش واداشت. این احکام قصاص برای اجرای حکم شریعت الهی و دفاع از حکم مظلومین در سحرگاه سه‌شنبه دوازدهم مردادماه ۹۵ انجام شده بود.

برخی از تروریست‌هایی که در هفته گذشته اعدام شدند، به قصد محاربه و انجام عملیات‌های مسلحانه در داخل کشور، ترور و کشتار مردم بی‌گناه و بعضی از علمای کردستان از جمله شهیدان ماموستا شیخ‌الاسلام و ماموستا برهان عالی، به شهادت رساندن تعدادی از محیط‌بانان شهرستان سنندج و چندین مورد دیگر مانند این جنایت‌ها اعدام شدند در زندان سنندج و کرج اعدام شدند.

اقدامات گروهک «توحید و جهاد» منجر به شهادت ۲۱ نفر و زخمی شدن حدود از ۴۰ نفر از شهروندان بی‌گناه و پرسنل نظامی و انتظامی در سنندج، قروه، همدان و زنجان شده بود.

برخی از اقدامات تروریستی گروهک مذکور در سنندج شامل: ۱-سرقت مسلحانه از طلا فروشی شهرستان قروه (۱۷ تیر ۸۸، ربایش و قتل طلا فروش). ۲- حمله مسلحانه به ایستگاه پلیس کلانتری ۱۲ سنندج ( ۲۲ تیر ۸۸، مجروح شدن ۳ پلیس). ۳- ترور مسلحانه دادیار دادگستری سنندج بنام مهدی کامیان ( ۱۸ شهریور ۸۸ ، مجروح شدن ایشان). ۴- ترور مسلحانه و شهادت ماموستا برهان عالی از روحانیون اهل سنت (۲۱ شهریور ۸۸ ). ۵- ترور مسلحانه و زخمی نمودن قاضی دادگستری بنام حسن داوطلب (۲۵ شهریور ۸۸). ۶- ترور مسلحانه و شهادت ماموستا شیخ الاسلام ( ۲۶ شهریور ۸۸). ۷- درگیری مسلحانه در محله شریف‌آباد با پرسنل وزارت اطلاعات ( ۵ مهر ۸۸ ، به شهادت رساندن ۱ نفر از پرسنل وزارت اطلاعات، ۱نفر پاسدار بازنشسته و مجروح نمودن یکی دیگر از پرسنل وزارت. در این درگیری ۳تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند) است.

اما در این میان، رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه به اعدام این جنایت‌کاران واکنش عجیبی نشان دادند و در خبرهایشان سعی کردند از عنوان “زندانیان اهل‌سنت” برای این تروریست‌ها استفاده کنند تا در ذهن مخاطبین القاء کنند که این اعدام‌ها جنبه مذهبی داشته است.

تصویر از وبسایت «رادیو فردا»

واکنش «محمد نوری‌زاد» به اعدام چند تروریست. چند روز پیش پسر وی رسماً به منافقین پیوسته بود.

تصویر از صفحه وبسایت «منافقین»

واکنش شبکه به ظاهر سرگرمی «من و تو» به اعدام چند تروریست

واکنش «نسرین ستوده» دلال حقوق‌بشر به اعدام چند تروریست

واکنش «کامبیز حسینی» مجری اپوزیسیون به اعدام چند تروریست!

در میان تعداد زیاد عناصر اپوزیسیونی که از اعدام چند تروریست در ایران ابراز ناراحتی کردند و سعی نمودند آنها را “زندانیان اهل‌سنت” بنامند، «امید دانا» سلطنت‌طلب مقیم سوئد از معدود عناصر اپوزیسیونی بود که علی‌رغم افکار نژادپرستی و مخالفت با اعدام این تروریست‌های تکفیری، در صفحه فیسبوکش با بیان اینکه در دوران زندان در ایران سابقه مواجهه با افراد اعدام‌شده را داشته، نوشت: “در مورد اعدام شهرام احمدی و تنی چند از زندانیان حامی القاعده و داعش … تمامی زندانیان بند ۳۵۰ اوین همانند من در سال ۸۹ و ۹۰ بخوبی زندانیان سنی مذهب کُرد که حامی القاعده بودند را یادشان می آید، یادشان می‌آید. این زندانیان … که تا کلاس پنجم ابتدایی بیشتر سواد نداشتند چگونه بجای کردی و پارسی، با زبان عربی با یکدیگر حرف میزدند … زندانیان بند ۳۵۰ به خوبی یادشان می‌آید پس از مرگ بن‌لادن، این زندانیان … در اتاق ششم چگونه برای مرگ بن لادن عزداری کردند و چقدر ناراحت بودند و به خوبی یادشان می‌آید این زندانیان چه تفکرات خطرناکی همچون داعش داشتند و دارند … اعدام به هر شکلی زشت و زننده است و در کثیف بودن جمهوری اسلامی شکی نیست، ولی کثیفتر از اینان دلالان حقوق بشری هستند که به دروغ از زندانیان حامی گروهای جهادی (تروریست) میخواهند، چهره‌های معصومی بسازند…”

با وجود دشمنی برخی از عناصر اپوزیسیون مانند «امید دانا» با دین اسلام و متهم کردن مسلمانان به تروریست، اما در سخنان او به خوبی مشخص است که افراد اعدام شده عضو گروه‌های تروریستی داعش و القاعده بودند، و این حقیقت رویکرد خصمانه رسانه‌های اپوزیسیون و بیگانه را عجیب‌تر می‌کند که برای رسیدن به اهداف سیاسی دولت‌های غربی دست به هر کاری می‌زنند.

حقیقت آن است که هیچگاه نمی‌توان تروریست را به اسلام و چه سنی و چه شیعه ربط داد. نظام جمهوری‌اسلامی در طول ۳۸ سال اخیر نشان داده که همواره با تروریست مقابله کرده و هیچ تسامحی با افرادی که امنیت مردم را به خطر می‌اندازند ندارد و این رویکرد نظام هم با استقبال و حمایت اقشار مختلف مردم مواجه شده است. همچنین نظام اسلامی در این سالها ثابت کرده در راه مبارزه با تروریست به دین و مذهب کسی کاری ندارد و همان‌طور که با تروریست‌های به‌ظاهر اهل‌سنت برخورد سخت می‌کند، در برخورد با گروهک تروریستی منافقین که ظاهراً شیعه هستند و در ماه محرم عزاداری می‌کنند هم تسامحی نکرده و نخواهد کرد.

اگرچه مزدوران دشمنان ملت ایران از اعدام چند تروریست تکفیری ابراز ناراحتی کرده و عزا می‌گیرند، اما قطعا حکم اعدام برای افرادی که جان چندین انسان بیگناه را گرفته‌اند کم بوده است و افراد تجزیه‌طلب و تروریست هم بر اساس احکام اسلامی و هم بدلیل خواسته مردم باید با شدیدترین مجازات‌ها مواجه شوند.

عصبانیت ضدانقلاب از اعدام چند تروریست در حالیست که آنها در زمان ترور شهیدان ماموستا شیخ‌الاسلام و ماموستا برهان عالی دو عالم اهل‌سنت توسط گروهک‌های تروریستی سکوت کردند و صدایی از آنها درنیامد.

انتهای پیام/

اگرچه مزدوران دشمنان ملت ایران از اعدام چند تروریست تکفیری ابراز ناراحتی کرده و عزا می‌گیرند، اما قطعا حکم اعدام برای افرادی که جان چندین انسان بیگناه را گرفته‌اند کم بوده است و افراد تجزیه‌طلب و تروریست هم بر اساس احکام اسلامی و هم بدلیل خواسته مردم باید با شدیدترین مجازات‌ها مواجه شوند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme