https://telegram.me/empireoflies

اعدام متهم با جوسازی رسانه ای

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  پس از بازداشت محمدعلی طاهری در اردیبهشت ماه ۹۴ رسانه های معاند فارسی زبان در خارج از کشور توجه خود را به این پرونده معطوف کردند. اگرچه بهره برداری سیاسی از پرونده قضائی موسس فرقه انحرافی کیهان حلقه هدف اصلی بود اما سیاه نمایی و جنجال آفرینی حقوق بشری علیه نظام ج.ا.ا از دیگر اهداف آنها در دنبال کردن پرونده محمدعلی طاهری بود.

 با وجود آنکه موارد اتهام محمدعلی طاهری غیرسیاسی است اما ضدانقلاب و رسانه های معاند تلاش می کنند تا پرونده قضائی او را بیشتر سیاسی جلوه دهند! از جمله موارد اتهام محمدعلی طاهری «فساد فی الارض»، «دخالت در امر پزشکی»، «تهیه و تولید آثار غیرمجاز» و … می باشد. در کنار رسانه های معاند فارسی زبان برخی از حامیان فتنه ۸۸ نیز تلاش کردند تا از این موضوع به نفع خود بهره برداری کنند. آنها با به راه اندازی تظاهرات و تجمعات غیرقانونی به دنبال آشوب و برهم زدن نظم عمومی بودند که البته چنین اتفاقی رخ نداد.

۰۰۱۱۱

دامنه این جنجال ها پس از آن شدت گرفت که به گفته وکیل محمدعلی طاهری حکم «اعدام» او به اتهام «فساد فی الارض» توسط دادگاه مربوطه صادر شده و برای تایید به دیوان عالی کشور فرستاده شده است. پس از رسانه ی شدن این خبر موج تازه ای از جنگ رسانه ی علیه نظام ج.ا.ا شکل گرفت که بازیگران اصلی آن فتنه گران داخلی، ضدانقلاب خارج نشین و رسانه ها مزدور و وابسته به دولت های غربی بودند. علیرغم همه اینها دستگاه قضائی پرونده محمدعلی طاهری را مورد بررسی قرار داد و آنچنان که از اخبار حاکی است «شعبه ۳۳» دیوان عالی کشور حکم اعدام موسس فرقه انحرافی کیهان حلقه را باطل اعلام کرده است و پرونده وی بار دیگر برای رسیدگی مجدد به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب فرستاده شده است.

 آذردخت طاهری [خواهر محمدعلی طاهری] در مصاحبه با بی بی سی فارسی گفته است: «با این اتفاق، فصل جدیدی در پرونده برادرش گشوده شده است. امیدوار هستیم در دادگاه تجدید نظر حکم آزادی او صادر شود». علیرغم ممنوعیت تماس با رسانه های ضدانقلاب در خارج از کشور اما آذردخت طاهری پیش از این هم مطالبی درباره پرونده برادرش به رسانه های ماهواره ی فارسی زبان گفته بود!

 سعید خلیلی [وکیل محمدعلی طاهری] هم در این باره به رسانه ها گفته است: «حکم دادگاه بدوی تاثیرات منفی در جامعه برجای خواهد گذاشت، ضرورتی ندارد که چنین هزینه‌هایی بر جامعه تحمیل شود!»

 برخلاف اظهارنظر سعید خلیلی باید گفت که وجود افرادی مانند محمدعلی طاهری برای جامعه مضر است! کسانی که علیرغم نداشتن سواد پزشکی مدعی درمان امراض جسمی و روحی افراد بوده و حتی بدون آنکه از علوم دینی  کوچکترین آگاهی داشته باشند کتاب و مطالب گوناگون در این خصوص منتشر می کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme