https://telegram.me/empireoflies

اعدام یک لبنانی توسط داعش + تصاویر

به گزارش «امپراتوری دروغ»، “کاید غداده” یک شهروند لبنانی که هفته پیش توسط عناصر گروهک تروریستی – تکفیری داعش در شهرک مرزی عرسال ربوده شد، به اتهام ارتباط با حزب الله توسط داعش اعدام شد.

گروهک تروریستی داعش همچنین با ربودن ده سوری از عرسال، تاکید کرد که بنا به اعترافات کاید غداده، این ده  نفر با خود او و حزب الله در ارتباط هستند؛ از این ده نفر، سه نفر امروز از یکی از اردوگاه های آوارگان سوری در عرسال لبنان ربوده شدند.

در خبری دیگر گزارش شده است که وزارت کشور بحرین پس از دو ماه سکوت، در صفحه خود در تویتراز پیوستن یک افسر رژیم آل خلیفه به گروهک تروریستی داعش خبرداد.

“محمد بن عیسی بنعلی” افسر وزارت کشور بحرین در نیمه ماه جولای ۲۰۱۴ در صفحه خود در تویتر از جدایی اش از ارتش بحرین از ۴ ماه قبل خبر داده بود.

ترکی بن علی یک مبلغ سلفی و یکی از سرکردگان بحرینی داعش هم در صفحه خود در تویتر، جدایی افسر بحرینی از چندین ماه تاکنون و پیوستنش به داعش را اعلام کرد و افزود: وی یک نظامی در خدمت قوانین وضعی بود و اینک به خدمت شریعت درآمد.

“رفاعی نیوز” یک پایگاه الکترونیکی نزدیک به رژیم بحرین از صدور تصمیم به برکناری یک ستوان در وزارت کشور بحرین پس ازآنکه ملحق شدنش به گروهک تروریست – تکفیری داعش در سوریه اثبات شد، خبر داد.

به گفته این پایگاه، این ستوان که از خدمت نظامی برکنار شد، اینک در سوریه در کنار گروهک داعش بسر می برد.

محمد بنعلی نیز اعلام کرده بود که به داعش ملحق شده و با ابراهیم بن عواد البدری القرشی الحسینی سرکرده این گروهک بیعت کرده است.
نظامیان بحرینی در سالهای گذشته نقش عمده ای در سرکوب تظاهرات مردم این کشور داشته اند.

انتهای پیام/۵۹۸

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme