https://telegram.me/empireoflies

اعتقاد ۷۳ درصد آمریکایی‌ها به انحطاط اخلاقی در آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: نتایج یک نظرسنجی در میان آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که ۷۳ درصد از مردم این کشور ابراز نگرانی کرده‌اند که ارزش‌های اخلاقی در کشورشان روبه انحطاط گذاشته است.

در آخرین نظرسنجی موسسه گالوپ که در روزهای ۴ تا ۸ ماه مه انجام شده و نتایج آن روز پنجشنبه منتشر شد، ۷۳ درصد از مردم آمریکا گفته‌اند که ارزش‌های اخلاقی در این کشور رو به انحطاط گذاشته است.

بر اساس همین نظرسنجی حامیان حزب جمهوریخواه بیش از سایر مردم این کشور معتقدند که کشورشان در مسیر تنزل اخلاقی قرار گرفته است.

فقط ۲۰ در صد از شرکت‌کنندگان در آخرین نظرسنجی موسسه گالوپ گفته‌اند که هنوز به رشد ارزش‌های اخلاقی در کشورشان اعتقاد دارند.

گالوپ به این نکته نیز اشاره کرده است که در فاصله ۱۵ سال گذشته مردم آمریکا بطور مستمر نگران انحطاط‌های اخلاقی در کشورشان بوده‌اند و در سال ۲۰۰۷ یعنی هفتمین سال ریاست جمهوری «جرج بوش » درصد آمریکایی‌هایی که معتقد به تنزل اخلاق در این کشور بوده‌اند، بطور میانگین به ۸۲ درصد رسیده بود.

در گزارش این موسسه گفته شده است که در فاصله سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷ میلادی درصد آمریکایی‌هایی که نسبت به افزایش انحطاط‌های اخلاقی در کشورشان ابراز نگرانی می‌کردند، سیری صعودی پیدا کرده و در سال ۲۰۰۷به اوج خود رسیده بود.

در همین سال ۸۸ درصد جمهوریخواهان و یا آمریکایی‌های متمایل به حزب جمهوریخواه گفته بودند که اخلاقیات در این کشور روبه انحطاط گذاشته است.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

نتایج یک نظرسنجی در میان آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که ۷۳ درصد از مردم این کشور ابراز نگرانی کرده‌اند که ارزش‌های اخلاقی در کشورشان روبه انحطاط گذاشته است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme