https://telegram.me/empireoflies

اعتصاب سراسری زندانیان در ۱۷ ایالت آمریکا

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغزندانیان ۱۷ ایالت آمریکا قرار است به مدت سه هفته در اعتراض به شرایط بد زندان‌ها و به کار گماشتن زندانیان برای انجام کارهایی با حقوق پایین، دست به اعتصاب بزنند. این تظاهرات قرار است از ۲۱ اوت آغاز شود و تا ۹ سپتامبر ادامه داشته باشد.

این زندانیان آمریکایی قصد دارند با برگزاری این نوع اعتراض نشان دهند که خواستار بهبود شرایط زندگی در زندان، نوسازی، اصلاح حکم زندانیان و پایان یافتن دوره برده داری مدرن هستند.

یکی از سازماندهندگان این تظاهرات اعلام کرد: همه حوزه ها و صنایع به گونه ای به زندان و زندانیان وابسته هستند. از غذاهایی که می خوریم گرفته تا فروشگاه هایی که در آنها خرید می کنیم. بنابراین ما باید بدانیم که از زندانها چه حمایتی می شود. این تظاهرات در واکنش مستقیم به شورش ماه آوریل در مرکز بازداشت کارولینای جنوبی است که در آن ۷ زندانی کشته شدند. مقامات زندان که خودشان باعث آغاز این شورش شدند، از موضع خود عقب نشینی کردند.

زندانیان ۱۷ ایالت مختلف آمریکا قرار است برای نشان دادن اعتراض خود تحصن کنند و یا دست به اعتصاب غذا بزنند.

به دنبال آتش سوزی وحشتناک کالیفرنیا و به کار گرفتن زندانیان برای مهار آن در چند هفته اخیر، مسئله سوء استفاده از زندانیان برای امور کاری و پرداخت حقوق پایین به آنها به طور دقیق تحت بررسی قرار گرفته است. گزارشها حاکی از آن است که زندانیان آتش نشان به ازای هر ساعت کار تنها یک دلار دریافت می کنند و برای هر یک روز هم ۲ دلار پاداش می گیرند.

این سازمان‌دهنده تظاهرات در ادامه خواستار پایان فوری برده داری در زندانها شد و گفت: همه افراد زندانی در هر زندان و مرکزی که در سراسر آمریکا قرار دارند باید به ازای کاری که انجام می دهند همانند دیگر کارگران عادی حقوق بگیرند.

انتهای پیام/باشگاه خبرنگاران

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

زندانیان در ایالت‌های مختلف آمریکا قرار است در اعتراض به شرایط بد زندان‌ها و سوء استفاده کاری از آنان، دست به اعتصاب بزنند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme