https://telegram.me/empireoflies

اعترافBBC به شکست خفت بار منافقین

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:در چند روز گذشته آخرین بازماندگان منافقین از اردوگاهی در عراق با دو پرواز که هواپیماهای آمریکایی بودند به آلبانی منتقل شده‌اند.
طبق بیانیه‌ای که این گروهک تروریستی روز جمعه (۱۹ شهریور) منتشر کرد، ۲۸۰ تروریست باقی‌مانده پس از ترک اردوگاه لیبرتی در عراق به آلبانی منتقل شدند. اردوگاه لیبرتی یک پایگاه نظامی سابق امریکاست که در بغداد، پایتخت عراق قرار دارد.آژانس پناهندگان سازمان ملل نیز خروج تمامی اعضای باقی‌ماندۀ گروهک منافقین از عراق را تأیید کرد.

البته گفته می شود که هم اکنون حدود ۶۰۰ نفر از عناصر گروهک تروریستی منافقین در کمپ آمریکایی کروپر در عراق حضور دارند که احتمالا دستاویز جدیدی برای هوسرانی و بازی‌های حقوق بشری این گروهک خواهند بود.

همانطوری که در سال های پس از انقلاب رادیو ها و تلویزیون های فارسی زبان غربی همواره از این گروهک حمایت می کردند این حمایت ها در ماه های اخیر پس از نتیجه گیری سازمان های جاسوسی مبنی بر این که تمامی گروه های مخالف نظام اسلامی باید حول محور منافقین با یکدیگر متحد شوند این حمایت ها بسیار بیشتر شده است ولی در روز های اخیر که منافقین در شکستی مفتضحانه مجبور به ترک کلیه پایگاه های خود از عراق شده اند تلویزیون بی بی سی فار سی مجبور شد که اعتراف کند این عظیمت یک گروه تروریستی به قلب اروپا شکستی سنگین برای این گروهک است .

یکی از تحلیل گران بی بی سی در خصوص خوشحالی زاید الوصف !! منافقین به دلیل خروج از عراق در برنامه زنده بی بی سی گفت : این  خوشحالی کردن که کافی نیست، بنده  یادم است که در عملیات فروغ جاویدان که چند هزار نفر از اعضای این گروه در جنگ با ایران کشته شدند، سران مجاهدین این شکست را هم تبریک می گفتند و آن را پیروزی تلقی کردند،این تبریک گفتن هم مثل شکست در عملیات مرصاد است “

سعید برزین تحلیلگر بی بی سی می گوید این انتقال از عراق ۱۳ سال طول کشیده بنابر این مشخص است که این ترک عراق به اجبار صورت گرفته نه به اختیار منافقین پس این را باید به معنای شکست منافقین تلقی کنیم نه پیروزی برای آنها .

شکست به این معنا که دیگر آن انضباط جمعی با شلاق و به شیوه استالینی دیگر در اروپا وجود ندارد و نیرو ها آزادانه تر می توانند رفت و آمد کنند و یا حتی از این گروهک جدا شوند.

البته برزین در این مصاحبه تاکید می کند که دیگر افکار عمومی از درگیری و شورش در داخل کشور استقبال نمی کند تا منافقین بتوانند از این فرصت استفاده کنند هر چند برخی از کشور ها بر این قابلیت منافقین در به آشوب کشیدن فضای داخلی ایران امید دارند ولی تجربه نشان داده که دیگر نه منافقین توان چنین عملیات هایی را در ایران دارند نه مردم و نیرو های مخالف نظام از این حربه ها استقبال می کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme