https://telegram.me/empireoflies

اعتراف BBC به فرمایشی بودن دیدار رجوی و محمود عباس

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغهفته گذشته گلوبال ریسرچ پرده از طرح مشترک عربستان و آمریکا برای آتش افروزی قومی در ایران خبر داد و تاکید کرد دیدار محمود عباس رئیس منطقه خودگردان فلسطین با مریم رجوی سرکرده تروریست های منافقین که می‌تواند اردوکشی عربستان علیه ایران تلقی شود. در این دیدار ظاهرا مریم رجوی محمود عباس را در جریان اجلاس سالانه منافقین که اخیرا در پاریس و برای اولین بار با حضور گسترده و علنی مسئولانی از دولت‌های عربی مثل ترکی الفیصل رئیس اطلاعات پیشین عربستان برگزار شد، قرار داده است.

نگاهی به گذشته این جریانات و ارتباط سازمان مجاهدین خلق و جنبش های فلسطینی ما را به قبل از انقلاب ایران می برد. پیش از انقلاب، شماری از نفرات سازمان مجاهدین خلق در اردوگاه‌های جنبش فتح در لبنان آموزش می دیدند و افرادی از اعضای سابق منافقین پس از انقلاب و در سالهای جنگ داخلی لبنان در کنار اعضای جنبش فتح در این کشور بوده اند. همچنین بخشی از نیروهای جنبش فتح دوشادوش منافقین و تحت حمایت ارتش عراق در جنگ تحمیلی بر علیه نیروهای ایرانی می جنگیده اند که حاصل این همکاری، از جمله عملیات موسوم به چلچراغ در واپسین هفته های جنگ بود که در آن، شهر مهران به تصرف مجاهدین خلق درآمد. این همکاری ها تا جایی بود که حتی نیروهای ایرانی از بین فلسطینی های حاضر در جبهه عراق افراد زیادی را نیز به اسارت می گیرد و بعد ها با وساطت برخی از دولت های دوست آنها را آزاد می کند.

اما دلیل ملاقات این رهبر فلسطینی با سازمانی که سی سال است نام آن با ترور و خشونت بر علیه ملت های مسلمان ایران و عراق عجین شده است چه می تواند باشد. ظاهرا هیچ خبری از جانب مسئولان فلسطینی از این دیدار به بیرون درز نکرده و تنها منافقین هستند که از این دیدار اخباری را به بیرون مخابره کرده اند.

با توجه به این که رهبران فلسطینی در این خصوص صحبتی نداشته اند و با توجه به نقشی که در سال ها و ماه های اخیر عربستان سعودی در آشکارسازی دشمنی خود با نظام جمهوری اسلامی داشته است می توان نتیجه گرفت که این دیدار به سفارش سعودی ها و اسرائیلی ها که هر دو نفوذ بسیار زیادی بر روی تشکیلات خود گردان فلسطینی دارند انجام شده است و محمود عباس برای این دیدار بسیار بی رغبت بوده است.

شواهد این تحلیل آن چنان عیان است که حتی بی بی سی فارسی نیز بر این امر صحه می گذارد. این شبکه شبه جاسوسی دولت انگلیس که بار ها از تروریست ها حمایت نموده است در تحلیلی در همین زمینه می نویسد: ”در سالهای اخیر مسئولانی از جنبش فتح بیانیه هایی در حمایت از سازمان مجاهدین خلق صادر کرده اند. با وجود چنین پیشینه ای، عملکرد دفتر محمود عباس در خصوص عدم اطلاع رسانی از دیدار وی با مریم رجوی می تواند به این شائبه دامن بزند که وی با توجه به جایگاهی که نه به عنوان عضو قدیمی جنبش فتح، بلکه به عنوان رئیس تشکیلات خودگردان فلسطینی دارد، شاید نه با طیب خاطر که با رودربایستی و احتمالا با ترغیب و تشویق دیگران با مریم رجوی دیدار کرده است”.

این شبکه با انتقاد از سیاستگذاران سعودی از حمایت های بی شائبه این خاندان سلطنتی از مجاهدین خلق که از آنها به عنوان اصلی ترین دشمن ایران نام می برد ابراز تعجب نموده و با اشاره به سابقه منفور منافقین در ترور و قتل عام هم میهنان خود این سوال را مطرح می کند که “سیاستگذاران سعودی با چه تحلیل و شناختی از سازمان مجاهدین خلق به اندیشه حمایت از آن افتاده اند؟”

رسانه های مرتبط با سعودی ها نیز در چند رو اخیر مطابق مشی سابق خود به همکاری تنگاتنگ با دولت سعودی مشغولند که مصاحبه «رضا پهلوی» شازده فراری ایرانی با روزنامه الوطن عربستان را می توان از مصادیق این همکاری ها دانست.

عربستان سعودی قدم به قدم، با اعتماد به نفس و آشکارا، در حال افزایش دشمنی ها با ایران و رویارویی با ایران است. عربستان سعودی که در زمان شاه محافظه کار خود و قبل از پیدایش بهار عربی، از آمریکا می خواست تا به ایران حمله نظامی کند و “سر مار را قطع کند” و در “کمال شگفتی آمریکایی ها” بعد از جنگ ۳۳ روزه به آنها می گفتند که شما به لبنان و حزب الله لبنان حمله کنید، هزینه های مالی اش با ما، اینک و در عصر ملک سلمان و پسر تندروی اش، شاهزاده محمد، خود مستقیما وارد میدان مبارزه و رویارویی با ایران شده است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: هفته گذشته گلوبال ریسرچ پرده از طرح مشترک عربستان و آمریکا برای آتش افروزی قومی در ایران خبر داد و تاکید کرد دیدار محمود عباس رئیس منطقه خودگردان فلسطین با مریم رجوی سرکرده تروریست های منافقین که می‌تواند اردوکشی عربستان علیه ایران تلقی شود. در این دیدار ظاهرا مریم رجوی …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme