https://telegram.me/empireoflies

اعتراف وهابی‌ها به حمایت مالی آل سعود از ری استارت + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: محمد حسینی دلقک فراری که در سال های گذشته در آمریکا رادیوی اینترنتی تاسیس کرد از سال گذشته به واسطه دلقک بازی‎های طرفداران جاهلش در ایران به عرصه رسانه وارد شد و اندکی هم توجه برخی از جوانان گمراه را جلب کرد که البته برخی از آنها نیز به واسطه اقدامات ضد امنیتی شان دستگیر شده اند.

اخیرا نیز در آشوب‌های ارازل و اوباش خیابانی در شهرهای ایران با آن که تلگرام دو کانال این گروه تروریستی را مسدود نمود این فرد با همکاری هایی که با کانال های آمد نیوز و چند گروهک تروریستی وهابی داشت توانستند برنامه های خرابکارانه خود را در ایران دنبال کند. این شبکه های تروریستی علاوه بر همکاری اطلاعاتی مراودات مالی نیز دارند.

در تایید این ادعا چندی پیش شبکه جهانی نور در برنامه زنده خود از حمایت مالی محمد بن سلمان ولیعهد آل سعود از گروه ری استارت خبر داد. و از قول بن سلمان گفت که مبارزه را به داخل ایران می کشیم و نمی گذاریم ایران اسلامی در مسیر پیشرفت ادامه راه دهد.

این شبکه وهابی سالهاست که به تبلیغ و انعکاس تفکرات سلفی و تروریستی اهتمام دارد مرتبا گزارشات دروغ و خصمانه ای را از اوضاع داخلی ایران و جبهه مقاومت منتشر می کند که نشان دهند این است که این شبکه نیز از طرف آل سعود حمایت مالی می شود.

سابق بر این در خصوص همکاری منافقین با این شبکه کوچک تروریستی اطلاعاتی را در امپراتوری دروغ منتشر کرده بودیم و یاد آوری این نکته بود که از آنجایی که منافقین دیگر جذابیتی برای برخی از جوانان گمراه در داخل کشور ندارد در استراتژی جدید این سازمان تروریستی افرادی مثل محمد حسینی پس از فرار از کشور سریعا جذب سیستم منافقین شده و تحت آموزش های این سیستم تروریستی و با حمایت مالی از این دلقک فراری و البته با حفظ فاصله خود با وی محمد حسینی را به عنوان نماینده خود در راهبری جوانان ایرانی برای مبارزه مسلحانه انتخاب نمودند.

حمایت آل سعود از سازمان منافقین در سال های اخیر بسیار آشکار شده و حتی سال گذشته با حضور ترکی فیصل شاهزاده سعودی در همایش منافقین در پاریس این رژیم نامشروع قول داده بود در خاک عربستان سعودی به این سازمان دفاتر و پایگاه هایی را اهدا کند از طرف دیگر ال سعود در ادامه دشمنی خود با جمهوری اسلامی متعهد شده از گروههایی که سازمان منافقین آنها را تائید نماید نیز کمک مالی نماید.

دانلود

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme