https://telegram.me/empireoflies

اعتراف نوری‌زاده: اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی ضعیف و چلاق است!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیروزی ملت ایران با حضور ۷۳ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، آن هم در روزهایی که تحریم‌های بیگانگان بیشتر می‌شود، بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون را متعجب کرده است.

مخالفان جمهوری‌اسلامی که فکر نمی‌کردند، ملت ایران اینقدر پرشور در انتخابات شرکت کنند، در روزهای پس از برگزاری انتخابات، بر اساس پیش‌بینی‌ها به جان یکدیگر افتاده‌اند و هر یک دیگری یا گروه مقابل را متهم می‌کند. بسیاری از آنان هم به طور کلی از فعالیت سیاسی و مبارزه با جمهوری اسلامی ناامید شده و در فکر بازنشستگی هستند.

«علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیون است که از فعالان فتنه سال ۸۸ بود و در کنار افرادی مانند «محسن سازگارا»، نقش زیادی در برآشفتن آتش اغتشاشات داشت. وی و دیگر عناصر اپوزیسیون، اما در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، با هوشیاری فعالان سیاسی و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، نتوانستند به هدف خود که همان تکرار فتنه بود، اقدام کنند و ناکام ماندند.

وی که مدیر تلویزیون سعودی «ایران فردا» در لندن است، با انتقاد به برخی از عناصر اپوزیسیون که به فکر ایجاد انقلاب در ایران هستند، گفت: “… یا انقلاب ۵۷ برای ما چیز خوبی بود که الان دنبالش برویم؟ ضمنا در سال ۵۷ ما صدتا رهبر برجسته سیاسی و فرهنگی و علمی در صحنه داشتیم که هر کدام می‌توانستند کشور را اداره کنند.”

نوری‌زاده، اپوزیسیون کنونی جمهوری‌اسلامی را ضعیف و چلاق خطاب کرد و با کنایه به افرادی مانند «شهرام همایون» تصریح نمود: “اپوزیسیون جمهوری اسلامی اکنون سایه هم را به تیر می‌زنند و هر کدام دکه‌ای باز کرده و دارد دیگری را می‌زند. کدام اپوزیسیون؟ اپوزیسیونی نمانده است …”

این ضدانقلاب مقیم لندن، با تایید سلامت انتخابات ریاست جمهوری ایران، گفت: “اکنون مردم ایران هستند که انتخاب می‌کنند و اختیار می‌کنند موقع را و تعیین می‌کنند چه زمانی بگویند آرای یا نه. مردم ایران هوشمند شدند … ما نمی‌توانیم در لس‌آنجلس بشینیم و برای مردم تعیین و تکلیف کنیم؛ حق این کار را نداریم …”

البته اینگونه مواضع «علیرضا نوری‌زاده» را نباید چندان باور کرد، زیرا او کسی است که در طول چهار دهه اخیر، بارها موضع سیاسی خود را تغییر داده و مثلا از یک طرفدار رژیم پهلوی به حامی جمهوری اسلامی و دوباره حامی خاندان پهلوی تبدیل شده است و رفتار سیاسی او بیشتر شبیه آفتاب‌پرست است.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پیروزی ملت ایران با حضور ۷۳ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، آن هم در روزهایی که تحریم‌های بیگانگان بیشتر می‌شود، بسیاری از عناصر و گروه‌های اپوزیسیون را متعجب کرده است. مخالفان جمهوری‌اسلامی که فکر نمی‌کردند، ملت ایران اینقدر پرشور در انتخابات شرکت کنند، در …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme