https://telegram.me/empireoflies

اعتراف به ناتوانی آمریکا در برکناری بشار اسد/ جبهه‌مقاومت به رهبری ایران، پیروز میدان سوریه

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغروزنامه واشنگتن پست نوشت: رئیس جمهوری ایالات‌متحده قصد دارد تا تجهیز شبه‌نظامیان مخالف بشار‌اسد در سوریه را متوقف کند.

به گزارش بی بی سی فارسی، سازمان اطلاعات‌مرکزی‌آمریکا در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما، عملیات محرمانه‌ای را برای کمک به مخالفان بشار اسد آغاز کرد.

بی بی سی می‌گوید: واشنگتن پست به نقل از مقام‌هایی که نامشان را فاش نکرده نوشته است که این تصمیم می تواند نشان‌دهنده علاقه دونالد‌ترامپ به همکاری با روسیه باشد.

بی بی سی افزوده است: سی آی ای (CIA) پس از ۴ سال به تجهیز شبه‌نظامیان مخالف بشار اسد پایان می‌دهد، خبری که انتشارش پس از دیدارهای اخیر دو رئیس جمهور آمریکا و روسیه، از سوی منتقدان ترامپ به عنوان کوتاه آمدن او در برابر ولادیمیر پوتین تلقی شده است.

انتشار این خبر پس از آن صورت می‌گیرد که دیدار رؤسای جمهور آمریکا و روسیه در حاشیه نشست گروه ۲۰ با توافق برای برقراری آتش‌بس در بخش‌هایی از جنوب غربی سوریه همراه بود.

به گزارش بی بی سی، تصمیم برای توقف عملیات محرمانه سی آی ای پیش از دیدار این دو رئیس جمهور اتخاذ شده است.

بی بی سی در پایان گزارش بر این موضوع معترف است که: توقف این عملیات می‌تواند بیانگر پذیرش محدود بودن توانایی آمریکا در برکناری بشار اسد باشد.

دانلود

این گزارش بی بی سی به عنوان ارگان رسمی وزارت خارجه انگلیس، اعتراف دیگری است از ناتوانی آمریکا در برکناری بشار اسد از قدرت و این یعنی پیروزی جبهه مقاومت که تشکیل دهنده و هسته مرکزی این جبهه، جمهوری‌اسلامی‌ایران است.

بی بی سی با طرح این موضوع، ناخودآگاه به قدرت ایران در منطقه اذعان کرده است، زیرا ایران تنها کشوری است که از روز اول درگیری‌های سوریه در کنار مردم و رئیس جمهور قانونی این کشور بود و تا به امروز هم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است، هرچند که روسیه نیز از میانه راه به ائتلاف ایران و سوریه اضافه شد و توانست بر قدرت این ائتلاف بیافزاید.

از سوی دیگر شبکه انگلیسی بی بی سی با شیطنت خاصی از تروریست‌های مخالف بشار اسد که هر روز باعث کشته و زخمی شدن بسیاری از مردم و بی‌دفاع سوریه می شوند با نام مخالفان مسلح نام می برد.

این گزارش بی بی سی یک نکته دیگر را نیز در خود گنجانده است و آن اعتراف به دخالت‌های مستقیم و غیر‌مستقیم آمریکا در کشورهای دیگر است. دخالت‌هایی که در سوریه و لیبی و یمن و عراق و… باعث کشته و زخمی شدن تعداد کثیری از مردان و زنان و کودکان بی‌دفاع این کشورها شده است.

انتهای پیام/جام نیوز

روزنامه واشنگتن پست نوشت: رئیس جمهوری ایالات‌متحده قصد دارد تا تجهیز شبه‌نظامیان مخالف بشار‌اسد در سوریه را متوقف کند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme