https://telegram.me/empireoflies

اعتراف مفسد اقتصادی فراری به کمک‌های مالی کلان به علی‎نژاد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:  معصومه (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» که در سال های اخیر مبالغ فراوانی را از دولت آمریکا برای مبارزه بر علیه حجاب اسلامی گرفته است در چند ماه اخیر با انتقادات فراوانی از طرف هم کیشان خود در خارج کشور مواجه شده که البته به همه این انتقادات با بی اعتنایی برخورد کرده.

شهوت شهرت و یکه تازی در عرصه به اصطلاح کنشگری اجتماعی آن چنان این زن خیره سر را هار نموده که برای دست یابی به اهداف پلیدش حتی به توهین به معصومین و مقدسات شیعیان و قطع ارتباط با خانواده اش که به گفته خود بسیار وابسته به آنهاست دست زده علینژاد را به جایی رسانده که دست به هر کاری ولو به قیمت شرف و آبرو رسانه ای اش تمام شود.

مسیح علی نژاد به واسطه خیانتهایی که در حق مردم ایران به ویژه زنان ایرانی و جنبش های زنان داشته و سالها با فریب زنان ایرانی سعی کرد سرمایه اجتماعی آنها را در دامن امثال ترامپ و پمپئو بریزد در شبکه های فارسی زبان ضد انقلاب هم از جایگاه ویزه ای برخوردار است تا جایی که به مناسبتهای مختلف در این شبکه ها به وی تریبون داده می شود تا فعالیت های خود را تبلیغ نماید.

لازم به ذکر است که از وی به عنوان فعال حقوق زنان در ایران یاد می شود در حالی که عمده فعالیت های و برنامه هایش اساسا ربطی به زنان ایرانی ندارد و منش وی بیشتر به فعالی سیاسی شبیه است که قصد رهبری یک جریان اپوزیسیون سیاسی را دارد. وی که تا چند سال پیش خود را از اصلاح طلبان می دانست در یک سال گذشته به دلیل تغییر سیاست دولت آمریکا و دیگر دولت های غربی در قبال تجدید نظر طلبان داخلی و انتقاد از رویه آنها در مواجهه با نظام به شدت به آنها انتقاد می کند و آنها را همراه نظام در سیاست هایش می داند. علی نژاد و همراهان وی در جبهه ضد انقلاب در یک سال گذشته مروج این تئوری بوده اند که اصلاح طلبان دیگر قادر به برآورده کردن پروژه های دولت های غربی در ایران نیستند و آنها نیز باید از میدان خارج شوند و عملا خواهان براندازی نظام هستند.

اخیرا در جریان فساد اقتصادی مربوط به صنعت پتروشیمی هم که متهم ردیف ششم آن مرجان شیخ الاسلامی فراری است از مسیح علی نژاد نام برده شد و گفته شد که وی با درآمدهای حاصل از دور زدن تحریمها و فساداقتصادی حاصل از آن بارها از مسیح علی نژاد برای مقاصد شوم خود حمایت مالی نموده. این حاشیه ها باعث شد که شیخ الاسلامی در مصاحبه ای اعلام کند که حمایت های وی از مسیح علی‎نژاد تنها به موارد آموزش کنشگری اجتماعی و حمایت های رسانه ای بوده و علی نژاد از طرف سازمانها و کمپانی ها و افراد ذی نفوذی در سراسر آمریکا و اروپا حمایت می شود و نیاز به حمایت های مالی وی ندارد.

همین نکته کافی بود تا طبل رسوایی علی نژاد که ادعا می کند فردی مستقل است به صدا درآید که اعتراضات به وی نسبت به گذشته بیشتر هم شد. اخیرا هم یک پتیشن برای جمع آوری امضا بر علیه علی نژاد در خارج کشور و فضای مجازی راه اندازی شده است که بسیاری از مخالفان و حامیان زنان ایرانی در این پتیشن شرکت نموده و خواستار برخورد جدی جوامع حقوق بشری بر علیه علی نزاد شده اند.

ظاهرا هر قدر که جلوتر می رویم باطن علی نژاد و حامیان مالی و رسانه ای وی که در پس پرده خود را پنهان نموده اند بیشتر آشکار می شود نشانه هایی از کمپین وی به چشم می آید که گویا مردمی که فریب وی را خورده اند و برای دلخوشی وی با همنوعانشان درگیری لفظی ایجاد می کنند قرار است در این کمپین دز خشونت خود را بالا برده و دوربین را تبدیل به اسلحه واقعی نمایند تا فجایعی مانند نیوزلند را در ایران اسلامی رقم بزنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme