https://telegram.me/empireoflies

اعتراف معصی علی‌نژاد درباره اهداف پشت پرده پروژه “آزادی‌های یواشکی”

اختصاصی: به گزارش «امپراتوری دروغ»، رادیو آمریکایی فردا در جدیدترین برنامه «صدایی دیگر» با اجرای مجری فمینیست رویا کریمی مجد و با حضور معصی (مسیح) علی‌نژاد روزنامه‌نگار ضدانقلاب و مدیر صفحه ضد فرهنگی “آزادی های یواشکی زنان در ایران” و آسیه امینی فمینیست مقیم نروژ ، بار دیگر به پروژه ضدفرهنگی ترویج کشف حجاب در بین زنان ایرانی پرداخت تا این موضوع از یاد مخاطبین این رسانه فراموش نشود.

رویا کریمی مجد در این برنامه با اشاره به اینکه کمپین ضداسلامی “آزادی های یواشکی زنان در ایران” تااکنون ۵۰۰ هزار لایک دریافت کرده، با وجود آنکه اذعان کرده بود در این مدت تنها ۳۵۰ عکس در این کمپین فیسبوکی منتشر شده است، اما ادعا کرد این صفحه متعلق به تمام زنان ایرانی است!

این مجری فمینیست رادیو فردا همچنین با وجود آنکه موضوع حجاب را تنها مسئله‌ای سیاسی و نه دینی دانست، اما اعتراف کرد که مسئله حجاب مسئله اصلی جنبش زنان در ایران نیست و زنان ایرانی به دنبال مقابله با حجاب نیستند.

در برنامه مذکور، معصی (مسیح) علی‌نژاد برای نخستین بار به مسئله قابل تآملی درباره دلیل ایجاد کمپین ضدحجاب “آزادی های یواشکی زنان در ایران” اشاره کرد. این ضدانقلاب لندن‌نشین اذعان کرد که پس از بن‌بست موضوع هسته‌ای ایران و مذاکرات ۵+۱ ، ایجاد کمپین “آزادی های یواشکی زنان در ایران” در واقع گشودن راهی جدید در مقوله حقوق بشر برای افزایش فشار به جمهوری اسلامی است. معصی (مسیح) علی‌نژاد با این سخنان خود بار دیگر به طور ضمنی بر این احتمال که سرویس‌های جاسوسی کشورهای غربی پشت پروژه ضد فرهنگی “آزادی‌های یواشکی” حضور دارند صحه گذاشت.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. از اولش معلوم بود خانموم علی نژاد با همین هدف این صفحه را راه انداخته

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme